Поставила нарешті тітку Галину на місце – хтось же мав це зробити!

Різдвяні свята – це чудова нагода зібратися усією великою сім’єю за спільним столом, аби нарешті побачити одне одного і поділитися подробицями власного життя. 

Родинні зустрічі були б для мене цілком радісною подією, якби не постійні допити тітки Галини:

– Іванко, мій онук такий розумник. Вже працює головним адміністратором у банку. Як тільки я почула про його успіхи, то й тебе собі пригадала. Шкода мені тебе, дитино, стало, що ти ніяк не можеш знайти своє місце під сонцем. Але ти не хвилюйся, я з онуком поговорю, то він і тобі якусь роботу підшукає. 

– Щиро дякую, але вам не варто про мене піклуватися. У мене є робота, – спокійно відповідаю я, продовжуючи, – ось нещодавно відкрила свою майстерню, яка займається виготовленням глиняного посуду. У моїй команді вже 15 осіб. Можу пишатися собою, що мені таки вдалося залучити до спільної роботи справжніх професіоналів своєї справи. 

Але тітка Галина не могла вгамуватися:

– Та хіба ж це роботою назвати можна? Так хіба – забавка для душі. Ех, а така дівка розумна була, на економіста навчалася, а зараз марнує увесь свій талант на якісь дурниці, – махнула вона на мене рукою. 

Я дуже неконфліктна особа, тому завжди намагалася з усіх сил не звертати увагу на недоречні коментарі далекої родички, але ця ситуація стала останньою краплею моєї терплячості. 

Тому я випалила їй просто у вічі:

– Тітко Галино, на відміну від вашого золотого онука, я забезпечую себе і свою сім’ю сама. А ви?! Скільки разів за місяць ви надсилали йому на картковий рахунок кошти? Здається, він вже надто дорослий для того, аби отримувати гроші на кишенькові витрати. Ви так не вважаєте? Тому, не варто тут усім демонструвати свою пихатість і зарозумілість. Усі ми мали чимало нагод побачити ці ваші риси в усій красі!

Інші родичі почали мене заспокоювати, аби я вже нарешті замовкнула. Бо ж люба тітонька – та ще артистка! Почала удавати, ніби свідомість втрачає, а як вона зітхала демонстративно!  Могла б скласти гідну конкуренцію відомим Голлівудським акторкам.

Та я ні про що не шкодувала. Вважаю, що вчинила правильно. Хтось же мав сказати їй правду, аби вона поглянула на себе зовсім іншими очима. Чи їй це вдалося? Сумніваюся, але я принаймні спробувала. 

Чи правильно вчинила Іванка?

Чи можна було уникнути конфлікту?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector