Приблизно два роки тому я купував вночі сигарети на автобусній зупинці. Раптом на лавці побачив діда, який сидів там з блідим обличчям. Я підійшов, щоб запити, чи все в порядку. Відповідь чоловіка мене вразила…

Приблизно два роки тому я купував вночі сигарети на автобусній зупинці. Раптом на лавці побачив діда, який сидів там з блідим обличчям.

Я підійшов, щоб запити, чи все в порядку. Відповідь чоловіка мене вразила. Він сказав, що йому серце прихопило і він вже від 8 години вечора чекає на швидку, а зараз була друга ночі. На вигляд дідові було років 70.

Тож я довго не думав і одразу посадив старого у своє авто. Ми поїхали в лікарню.

Охоронець спочатку не хотів дозволити припаркувати машину біля лікарні,  а радив проїхати на стоянку. Та я не послухав його, бо знав, що звідти далеко йти до центрального входу. 

Я завів діда всередину. Розповів усю ситуацію втомленому черговому лікарю і медсестрі.  Вона сказала мені, що одна швидка поламалася, а друга потрапила в аварію, тому ніхто не приїхав.  А діда приймуть, коли я їм надам якісь його документи.

Знову намагаюся пояснити, що ми незнайомі. Про які документи може йти мова? Тоді медсестра сказала, що лікування буде платним, бо державної  допомоги без документів не надають. А без грошей можуть покласти чоловіка в каталку на коридорі і все. Я ледь стримував емоції. 

Якось вийшло оформити поліс за 300 гривень. Лікар взяв діда на каталку і повіз в кабінет. Мені сказали зачекати, бо після аналізів повідомлять, які ліки потрібні. Я цей час просидів в телефоні, а потім мені винесли список препаратів і сказали принести тапочки та засоби для особистої гігієни.

Куди діватися тепер? Я поїхав у цілодобовий магазин, де знайшов тапочки, бритву, рушник, мило і деякий посуд. Зайшов в аптеку біля лікарні і там також купив все необхідне. Вирішив, що віднесу все старому і їду додому. Дід, побачивши мене, попросив поїхати до його родичів і сказати, що з ним все добре. Написав адресу, а це в іншому кінці міста.

Я поїхав туди. У будинку була бабуся і вродлива молода жінка з дитиною. Пояснив усю ситуацію Вони з переляку хотіли викликати таксі і їхати в лікарні. Я спробував заспокоїти рідню і порадив відправитися туди зранку, бо зараз вже немає сенсу у візиті. 

Вони погодилися і запропонували залишитися в них переночувати, щоб  не їхати назад через половину міста. 

Ось уже 3 рік живемо разом…

А як б ви вчинили на місці хлопця?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: