Припиніть сумніватися в собі, коли ви щасливі

Спробуйте уявити себе у суцільному стані щастя. Все навколо так, як ви завжди хотіли. На душі спокій, злагода та гармонія.

Ви отримуєте все те, чого бажали в минулому. Блаженство накриває вас і оточує зі всіх сторін. Проте ви не можете до кінця розслабитися. Адже десь глибоко всередині вас гризе сумління і тривожить думка про те, що ви не гідні тих благ, які з’явилися у вашому житті. У голові зароджується страх, що скоро розпочнуться проблема на новій роботі, щось трапиться з розкішним авто чи будинком. Одним словом, негараздів не оминути.

На жаль, з таким становищем стикається багато людей. Зазвичай це ті, хто звик до невдач і на кожному повороті чекав підступних сюрпризів несправедливої долі. Такі особи навіть відчувають незрозуміле задоволення, коли їхні погані очікування все ж здійснюються. 

Страх щастя виникає у жертв фізичного чи морального насильства, у перфекціоністів та в затятих кар’єристів. Мабуть, навіть кожен з нас у певний момент свого життя задумувався над тим, чи заслуговує він щастя, чи воно реальне і чи не прийде на заміну піднесенню якесь розчарування.

Насправді така позиція пояснюється відсутністю впевненості в собі та дефіцитом почуття власної гідності. Через це нам здається, що ми не вартуємо тих чи інших благ, досягнень, приємних подій.

Існує стереотип, що наше життя – це несправедлива річ. Люди звикли існувати з такою установкою, яка змушує відчувати, що будь-яке щастя є незаслуженим і короткотривалим. Здається, що за моменти радості зовсім скоро доведеться заплатити велику ціну. Саме тому до стабільності, підтримки й успіху ми ставимося підозріло й насторожено.

Прийшов час замислитися і зрозуміти, що ви заслуговуєте на щастя.

Безумовно, у світі трапляються різні події. Одні з них – хороші, а інші – погані. Сьогодні ви високо літаєте, а завтра – низько падаєте. Обставини змінюються і те, що робить вас щасливими сьогодні, через деякий час зникне. Однак наші думки здатні матеріалізуватися і страх перед щастям лише пришвидшить його відхід з вашого життя. Тому не варто боятися моментів радості, а сповна насолоджуватися ними.

Ви подолали багато труднощів. Ви вставали з колін і ніколи не опускали руки. Та це не означає, що ви заслужили тих страждань. Тому те щастя, яке у вас зараз є, навіть не зрівняється з усім минулим болем. Ви дійсно заслуговуєте його.

Хочу побажати кожному стати ще щасливішими. Нехай це почуття переповнює вас і завжди супроводжує. Бажаю вам знаходити радість всюди, де б ви не опинилися.

А як ви сприймаєте щастя?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: