Про дітей вона мріяла завжди. І до 40 років зрозуміла, що тягнути далі немає куди, потрібно рішуче діяти

Тиждень тому зустрічала подругу з пологового будинку. Більше не було кому. Батьків її, на жаль, в живих вже немає. А батько дитини і не повинен був приїжджати за обопільною згодою з мамою малюка.

Біологічний батько не буде присутній в житті дитини, брати участь у її вихованні і не буде претендувати в майбутньому на аліменти. Ці умови скріплені нотаріально. Багато наших спільних знайомих були шоковані цим вчинком, а я пишаюся своєю подругою і вважаю її сильною жінкою. Вона це заслужила.

З 16 років працювала, щоб прогодувати чотирьох молодших братів і мати алкоголічку. Потім будувала торговий бізнес, втратила його і створила новий з нуля.

Всі ці роки у неї, образно кажучи, не було ні хвилини, щоб зупинитися, перепочити і стати матір’ю. Всі чоловіки, яких вона зустрічала тільки користувалися її фінансовою спроможністю, після цього покидали її. 

Але про дітей вона мріяла завжди. І до 40 років зрозуміла, що тягнути далі немає куди, потрібно робити дійсно рішучі кроки. На той час шлюб з колишнім чоловіком вже був остаточно розірваний, і їй потрібно було прийняти рішення, як, а головне, від кого народити першу дитину.

Жінка вона вперта і, якщо вирішила, піде до кінця. З самого початку розглядала варіант зачаття дитини від донора. Їздила до Німеччини, на консультацію. Але потім відмовилася від цієї затії, бо їй не дали 100% гарантії, що дитина народиться здоровою. А якщо немає гарантії, навіщо платити такі величезні гроші.

Вона вирішила, що краще знайде чоловіка, щоб все відбулося максимально природно.

Відповідний по всіх параметрах чоловік знайшовся тільки після п’яти років «моніторингу». Досить молодий, неодружений, красивий з відмінним здоров’ям. Він не проти був і одружитися, але моя знайома категорично закрила цю тему для себе. Як вона каже: «Тепер в цьому світі тільки я і мій малюк, і нам ніхто не потрібен».

І я впевнена, не дивлячись ні на який вік вона зробить все для своєї дитини. Вона навіть помолодшала, я бачу, як їй захотілося жити. В особі маленької людини у неї з’явилася величезна мотивація.

Ви б пішли на такий відважний вчинок як ця жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector