Прокидаюся годині в третій. Почалося! Штовхнула чоловіка, він «швидку» викликав

Народження дитини – це справжнє диво. Що вже говорити про народження кількох дітей! Наша сьогоднішня історія розказана багатодітною мамою: вона чекала двійню, а народила … Читайте до кінця, ви будете здивовані і дуже зворушені!

У нас з чоловіком підростала донька. У той час Марічці було 10 років. Але, як і всі чоловіки, мій благовірний всі ці роки мріяв про спадкоємця. Коли я завагітніла, чоловік просто танцював від радості. Він був в повній впевненості, що народиться син. Марічка наша теж була в курсі майбутнього поповнення в сімействі і канючила: «Хочу сестричку!»

Я встала на облік в жіночій консультації. Після огляду лікар сказав, що є підозра на двійню. Та ви що! Яка там двійня? Ні у мене, ні у чоловіка в роду ніколи такого не було. На УЗД підтвердили: точно двійня. Але сумніви все ж залишалися.

Мені здавалося, що ворушиться дитинка точно так само, як і минулої вагітності, коли я Марічку народжувала. Але лікарі запевняли: «Все нормально! Готуйтеся двох няньчити!»

Все сталося в ніч після святкування мого дня народження. Напередодні у нас були гості, приїжджали мої батьки, сестри з чоловіками, свекруха зі свекром. Посиділи тихо-мирно без звичайних в таких випадках хорових співів і танців до ранку.

Мене, зважаючи на моє цікаве положення, оберігали. Сестрички посуд весь перемили, в кімнаті прибралися. Гості розійшлися десь о восьмій вечора, а я вирішила раніше лягти спати. Відчувала себе трохи втомленою.

Прокидаюся годині в третій. Почалося! Штовхнула чоловіка, він «швидку» викликав. Ось привезли мене в пологовий будинок. Лікарі заметушилися, знали, що двійню прийматимуть. Уф! Нарешті, все позаду. Малюків моїх вже обтирали, сповивали.

Тут акушерка, яка біля мене залишалася, кричить: «Вона ще народжує!» Так до моїх синочків ще дочка додалася. У всіх очі круглі від подиву. Ніхто не очікував, що трійня буде!

Через годину мені дали мобільний телефон, щоб чоловікові зателефонувати. «Ти тільки не ошелешуй його відразу, підготуй спочатку. А то знаєш, мужики-то які нервові! Невідомо, як він це сприйме», – попередила акушерка. Ну, я і почала здалеку.

– Милий, я народила. Все гаразд.

– Двійнята?

– Ні, але у Марічки нашої тепер є сестричка.

Виникла пауза на кілька секунд. Потім я знову почула голос чоловіка: «Так … Ну, нічого. Спадкоємець наступного разу буде».

Я не витримала і як закричу: «Два! Два спадкоємця у тебе!» Чоловік у відповідь: «Ти ж сказала, що не двійня … Нічого не розумію …»

“Ну так. Не двійня, трійня у нас! Два хлопчики і дівчинка!» – видихнула я.

У трубці пролунав заливистий сміх мого чоловіка. Потім чоловік прошепотів: «Як же я тебе люблю …»

Ось так несподівано ми стали багатодітною сім’єю. Це просто диво якесь. І велике щастя!

Як ви сповіщали свого чоловіка про народження дитни? Якою була його реакція?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector