Проміняв милу та добру дружину на коханку, яка ходить лише по салонах краси. За його словами, саме цього йому не вистачало!

Так хочеться домашнього борщу чи котлет, ласки, теплого слова, але біля мене гора немитого посуду, порожній холодильник і абсолютно не хазяйновита дружина.

Насправді це мій другий шлюб. Вперше я одружився з Наталею – скромна, добра, завжди усміхнена, але проста. Вона носила зручне взуття і джинси, часто збирала волосся у пучок. Я хотів бачити біля себе яскраву жінку, тому коли побачив Віку закохався з першого погляду. Здавалося, що ця красуня – ілюстрація моїх найпотаємніших бажань.

Мені вже не потрібні були ні борщ, ні котлети, ні турбота Наталі. Я прийшов додому і оголосив дружині про розлучення:

– Зрозумій, я покохав іншу.

Вона не влаштовувала мені істерик, навіть не крикнула. Лише спокійно перепитала як будемо вирішувати питання з квартирою, майном. 

Мене вразила ця спокійна поведінка Наталі. Але перепитувати чому так я навіть не став.

Так я почав життя с Вікою. Спочатку ця жінка викликала у мене лише захоплення. Але як виявилося, наш сумісний побут став не таким райдужним. 

Уся річ у тому, що постійна зайнятість Віки, яка мене спочатку приваблювала, виявилась неабиякою проблемою у сімейному житті. Вона ніколи не готувала нічого важчого за яєшню. Більшу частину часу моя друга дружина проводила десь на зустрічах, у салонах чи на різних світських заходах. 

А коли Віка таки залишалася вдома, то все одно нічого не робила. О навіть зараз, я зайшов на кухню і, що я бачу? Моя дружина лежить на канапі і переглядає якийсь модний журнал. Посуд брудний, раковина повністю забита. У ванні купа замурзаного одягу. 

На плиті жодної страви. У Віки сьогодні детокс. Вона п’є кефір і насолоджується легкістю.

А я?

А мені доводиться самому собі відварювати пельмені. Аби зовсім не померти з голоду.

І чого мені не вистачало у першому шлюбі?

Зараз я вже розумію, що треба було не міняти одну жінку на іншу, а просто допомогти своїй партнерці щось змінити. Моя Наталя теж змогла б гуляти на підборах і ходити по ресторанах. Але я замість того аби попросити її, відвести кудись, просто пішов. 

Це найбільша омана, що колись поряд з вами буде ідеальний партнер. Ні, так не буває. Кожен з нас має свої недоліки. Питання в тому чи зможете ви ужитися разом і побудувати міцний союз. 

Я розумію, що вже нічого змінити не зможу. Наталя ніколи не прийме мене. І, якщо говорити чесно, правильно зробить. Не можна так просто пробачити людину, яка тебе зрадила. Я не знаю, чи будемо ми разом з Вікою далі. Вона, як виявилося, зовсім не те, що мені потрібно.

А як ви вважаєте: чи можна повертатися до колишніх?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NastjaZ
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector