Провчила таких невихованих пасажирів. І мені за це ні крапельки не соромно

Вчора я поверталася додому з роботи. Було залишилося всього три зупинки, коли до автобуса зайшла група школярів, приблизно 12 років. Вони тислись один до одного і насміхалися з когось.

“Заїка, заїка! Ти нам нічого не відповіси!” – перебивали одну маленьку дівчинку. Вона ледь стримувала сльози і прикусила губу.

Мені дуже шкода було цю дівчинку. Я знаю, як це – бути самій проти всіх хуліганів. Тому я встала зі свого місця і підійшла до хлопчаків.

“Ви жартівники! І залишитеся такими до кінця своїх днів! А ти, такий товстий, що ледь проходиш у двері автобуса!”

Водій звернув увагу на мої слова. Доросла жінка, яка так нахабно ображає “беззахисну” дитину.

“А вона заїка!” – скривився хуліган, на межі сліз.

“Знаєш, це ще можна виправити. Але ти, напевно, навіть у автобус не потрапиш через свою товщину!”

Хлопці замовкли, а командир банди навіть почав плакати. Вони вийшли на наступній зупинці, хоча, наскільки я зрозуміла, це не була їхній пункт призначення.

Дівчинка дивилася на мене з такими очима, ніби той кіт з мультика “Шрек”.

“Тепер ти розумієш, як треба боротися з хуліганами? Найкраща зброя – це їхні методи. Якщо вони ображають тебе, не мовчи, а також можеш відповісти декількома м’якими словами”, – підморгнула я дівчинці.

Вона тільки підтвердила головою, аж шапка майже злетіла. Моя зупинка настала. Я вийшла з автобуса, а дівчинка так милозвучно помахала мені ручкою через вікно.

Дехто може засуджувати мене за те, що я, як доросла жінка, нахабно кричала на дитину. Але вірте мені, якщо з такого віку вони відчувають безкарність і розуміють, що ніхто не покарає їх, то у мене погані прогнози. З такого виросте справжній егоїст, який не цінуватиме інших людей. І ще й з примісью нарцисизму. Чи дійсно ви хочете виховати свою дитину таким чином?

Отож, моя порада для молодих матусь – будьте інколи суворими зі своїми дітьми і навчіть їх елементарним правилам поведінки. Інакше потім такі “тітки”, як я, будуть кричати на них у автобусі.

А ви погоджуєтесь з таким підходом? Які методи виховання нахабних дітей ви використовуєте?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector