Рейтинг найохайніших знаків Зодіаку

 1. Діва

Ви настільки охайна особистість, що оточуючим стає навіть незручно поруч з вами. На вашій підлозі можна проводити операції або навіть готувати їсти. 

 1. Овен

Від чистоти навколо залежить ваше самопочуття. Ви не зможете нормально функціонувати, якщо будете знати, що поруч є бруд. Навіть пральна машинка пере двічі, щоб догодити вашим вимогам.

 1. Рак

Саме до вас можна звернутися по дезодорант або зубну пасту, які є вашими невіддільними друзями. Відчуття свіжості підіймає вам настрій, а відсутність мила з водою може звести з розуму. 

 1. Скорпіон

Ви звикли дбати про свою особисту гігієну і ніколи не опустите додаткової можливості помитися.

 1. Козеріг

Основне правило, щоб навколо все виглядало чистим. За шафою чи в дальніх кутах може бути бруд й павутина, але це не повинно потрапляти у поле вашого зору. 

 1. Телець

Головне, щоб речі стояли на своїх місцях, а все решта для вас не має значення. 

 1. Близнюки

У вас завжди відбувається боротьба між лінню та бажанням жити в чистоті. Кожного разу перемогу здобуває хтось інший. Сьогодні ви можете бути охайним до бездоганності, а вже завтра жити в хаосі й безпорядку. 

 1. Стрілець

Ви любите веселитися і розважатися, а виносити сміття – це зовсім не радісне заняття. 

 1. Водолій

Дуже часто ви лінуєтеся і нехтуєте особистою гігієною. За прибирання вам також легше заплатити. Однак інколи варто приділити час цим буденним справам.

 1. Риби

Ви настільки не любите прибирати, що готові виконати безліч будь-яких інших завдань. Та є речі, які окрім вас ніхто не зможе зробити. Помитися, наприклад. 

 1. Лев

Інколи складається враження, що у вас проблеми із зором. Адже ви не помічаєте ні бруду, ні плям, ні безладу. Вас влаштовує такий стан речей, але оточуючі часто не розуміють цього, тому роблять вам зауваження.

 1. Терези

Ви ненавидите порядок і почуваєте себе  в таких умовах некомфортно. Вас влаштовують розкидані пляшки, брудний одяг і гори пилюки. Та не кожен зможе зжитися з такою нечупарою. 

А як ви ставитеся до чистоти й порядку?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector