Рейтинг знаків Зодіаку від чистих Ангелів до справжніх Дияволів

Дізнайтеся, в чию доброту ти щирість можна вірити, а в кого насправді чорна душа. Астрологи склали рейтинг знаків Зодіаку від тих, кого можна назвати чистими ангелами до тих, хто є справжніми дияволами.

1. Терези

Серед представників усіх знаків Зодіаку у вас найчистіші помисли та душа. Ви настільки ідеальна людина, що до вас неможливо придертися. Будь-які земні гріхи проходять повз вас.

2. Телець

Ви дуже добре, співчутлива та милосердна людина. Саме до вас завжди можна звернутися за допомогою або підтримкою. Ви не вмієте довго ображатися і ніколи не тримаєте зла. Однак ваша доброта може вилізти боком.

3. Риби

У вас добре серце, в якому немає місця для злості. Ви дбаєте про оточуючих і ніколи не думаєте лише про власну вигоду. Інколи вас дратує, якщо люди не відповідають вам взаємністю, але це швидко минає й забувається.

4. Стрілець.

Ви соціальна та комунікабельна людина. Вам подобається викликати посмішку в оточуючих і завжди залишатися на позитиві. Однак ви ніколи не потерпите брехні. Це може вас розлютити, але ненадовго.

5. Водолій

Ви – альтруїст. Найвища цінність для вас – це допомога іншим. Радість оточуючих робить вас щасливими. У вас добра та чесна душа, але сильний потяг може змусити вас згрішити.

6. Близнюки

Щодо вас, то у вашій душі постійно відбувається боротьба між добром і злом. Вони по черзі перемагають і проявляють себе. Це може залежати від вашого внутрішнього стану або зовнішніх обставин.

7. Лев

Ви не будете бажати людині зла, поки вона не перейде вам дорогу. Леви спокійні та доброзичливі лише до тих пір, поки їхні інтереси залишаються неторканими. 

8. Рак

Загалом ви хороша людина, але встояти перед спокусами для вас ще те випробування. Особливо це стосується фізичної зради. Залишається сподіватися, що вам пробачать усі гріхи.

9. Діва

На перший погляд, ви мила, добра і щедра людина. Однак своїх кривдників ви будете довго пам’ятати і не залишите їх без помсти. 

10. Овен

Якщо розпочати з позитивних сторін, то у вас відмінне почуття гумору. Все решта – це набір шкідливих звичок. Алкоголь, наркотики, азартні ігри, жага до швидкості та адреналіну – це все, що ви обов’язково маєте попробувати у своєму житті. 

11. Козеріг

Саме ви є прототипом диявола. На вашу думку, бути хорошим – це прояв слабкості. Краще творити зло. Якщо вас раптом зловлять на гарячому, то завжди можна прикинутися жертвою ситуації і вибачитися. 

12. Скорпіон

Найчорніша душа по праву належить саме вам. Завдяки вашій привабливості, перед вами важко не схилитися і не виконати усі ваші забаганки. 

А ви згідні з розташуванням знаків Зодіаку у цьому списку?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector