Я продала цуценя за 100 гривень, а через 3 місяці покупець повернувся і доплатив мені ще кілька тисяч

Я вже декілька років розводжу золотистих ретріверів. Середня ціна одного такого цуцика близько 8 000 гривень. Звичайно, що собаки мають усі необхідні щеплення та документи. Зазвичай у мене їх швидко розкуповують, але не цього разу. 

З виводка у нас залишилося одне цуценя. Його ніхто не хотів збирати, а ми з чоловіком терміново повинні були відправлятися в подорож на декілька днів. Собаку не було на кого залишити і взяти з собою – не варіант. Єдине, що залишалося зробити – це віддати щеня за символічну суму у 100 гривень.

Тож я розмістила відповідне оголошення в інтернеті і до вечора знайшлися нові господарі. 

Після цієї події минуло три місяці. Одного дня на порозі нашого дому з’явилася власниця ретрівера, яка купила у нас цуцика за акційною ціною. 

Я не знала, що думати. Для чого ця жінка прийшла вдруге? Невже з собакою якісь проблеми? У моїй практиці такий випадок траплявся вперше, тому хвилювання одразу охопило все моє нутро.

Однак я точно не очікувала того, що відбувалося далі. Жінка розплакалася і витягнула з кишені 3000 тисячі гривень. Вона сунула мені ці гроші, а я зовсім не розуміла, в чому справа. 

Я запропонувала цій незнайомці зайти всередину і за чашечкою кави розповісти, що ж трапилося.

Жінка поділилася зі мною зворушливою історією. Декілька місяців тому не стало її свекрухи. З відчаю свекор замкнувся в собі і впав у депресію. Він ні з ким не хотів розмовляти і зовсім відмовлявся йти на контакт. 

Його діти не мали можливості постійно приділяти йому увагу, адже цілими днями пропадали на роботі. Щоб якось розважити старого невістка наважилася купити йому собаку. А тут їй підвернулася така вигідна пропозиція, якою гріх було не скористатися. 

Спочатку свекор з байдужістю відносився до цуцика. Арчі ріс допитливим, активним та кмітливим песиком. Поступово це відродило в серці чоловіка теплі почуття. Спочатку він просто грався з собакою, а згодом навіть почав виходити на прогулянки, хоча раніше відмовлявся переступати поріг. 

Жінка на радощах вирішила віддячити мені за Арчі, який зміг повернути її свекру сенс життя. 

Я вирішила, що віддавати цуцика за символічну суму грошей має стати доброю традицією. Адже комусь він зможе стати справжнім другом. 

А вас вразила ця історія?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector