Рідна донька виставила Олену з дому. Їй допомогла нова дружина її колишнього зятя

Олена надто швидко стала вдовою. На її плечі впало виховання доньки, якій на той момент було всього три роки. Жінка багато працювала, щоб якось зводити кінці з кінцями. Вона мріяла про те, щоб її донька змогла отримати вищу освіту, а згодом вдало вийти заміж. Однак у долі були свої плани.

Все ж Ларисі вдалося вступити у престижний університет, але після його закінчення дівчина повернулася в рідне село. Оскільки з роботою було важко, мати замовила про неї словечко у свого начальника.

Пізніше Лариса познайомилася з хлопцем, який невдовзі зробив їй пропозицію. Олена не раділа такому вибору доньки, адже її наречений не був тим перспективним зятем, якого вона собі уявляла. Хлопець виріс в дитячому будинку. Він не мав власного житла й сподівався отримати квартиру у вигляді держаної допомоги сиротам.

Матір намагалася переконати Ларису не робити помилку й не виходити заміж за Сашка, але дівчина стояла на своєму до останнього. Молоді розписалися й оселилися разом з Оленою.

Проте теща не збиралася приймати свого зятя і постійно демонструвала йому свою неприязнь. Згодом Сашко почав затримуватися на роботі, а Лариса дізналася, що він просто не хоче приходити раніше, ніж її матір піде спати.

Через деякий час хлопець все ж отримав обіцяну однокімнатну квартиру. Однак в ній не було необхідних умов для життя. На ремонт молода сім’я не мала грошей. Теща продовжувала допікати зятеві, хоча вона розуміла, що він хороша людина. Після двох років шлюбу Лариса з Сашком все ж вирішили розлучитися. Чоловік більше не міг терпіти вибрики Олени, а дружина вважала, що він надто мало заробляє. 

Однак життя Лариси кращим не стало. Протягом багатьох років у неї так і не з’явилося постійного партнера, а кожного місяця дівчина приводила додому нових залицяльників. Олені це набридло, тому вона заявила доньці, що більше не хоче бачити нікого постороннього у своїй квартирі. Лариса довго не думала і просто виставила свою матір за двері.

Жінка не хотіла скандалити на очах в сусідів, тому мовчки пішла в парк. Там вона просиділа до вечора і навіть залишилася на ніч. Зранку незнайома дівчина з коляскою побачила Олену на лавці й вирішила запитати, чи не потрібна їй допомога. Жінка розповіла Валі про все, що трапилася. Після відвертої розмови дівчина запросила Олену до себе в гості. Яким же було здивування жінки, коли вона побачила чоловіка Валі. Ним виявився Сашко, колишній зять. Спочатку Олена думала, що він одразу прожене її геть, але той сказав, що вона може залишитися.

Тепер вони живуть разом, а Лариса навіть не згадує про рідну матір.

А як би ви вчинили на місці чоловіка? Чи повинна матір втручатися в особисте життя своєї дитини і псувати стосунки молодого подружжя через власну неприязнь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector