Романтичні комедії, що не залишать байдужим жодного. Зберігайте та дивіться на вихідних!

Невигадливий сюжет, важлива тема кохання і тільки щирі емоції — часом видається, ніби романтичні комедії будуть існувати завжди. І якщо ви досі не вигадали, чим зайнятись на ці вихідні — ми підготували перелік найкращих стрічок із гумором та коханням, які полонять серце кожного! Тож, готуйте чай, беріть теплу ковдру та кохану людину поруч — і насолоджуйтесь яскравими моментами разом.

«Книжковий клуб» (2018)

Коротка історія про те, як четверо давніх подруг-книгоманок у віці прочитали книгу «50 відтінків сірого» та змінили своє життя раз і назавжди…

«Щось та віддаси» (2004)

Невиправний бабій навіть гадки не мав, що одного дня закохається у жінку, старшу тридцяти. Допоки не зустрів Еріку. А молодий лікар, що закоханий у неї, тільки розпалює пристрасть.

«Божевільне весілля» (2014)

Нотаріус «старого загартовування» видає заміж чотирьох доньок. Одну за араба, інша без тями від єврея, третя — кохає китайця. Але консервативний батько не покладає сподівань, що його четверта дівчинка обере «правильного» чоловіка. Але все складається дещо інакше…

«Ніжність» (2011)

Чергова французька романтична комедія із Одрі Тоту у головній ролі. За сюжетом стрічки, кар’єристка Наталі з головою поринула у роботу, допоки раптовий та пристрасний поцілунок із Маркусом не змінив долі двох самотніх сердець.

«Дівчина без комплексів» (2015)

В Емі є все, про що тільки можна мріяти. Окрім одного — коханої людини. Ще з раннього дитинства її переконували, що кохання на все життя не існує. Допоки їй не довелось переконатись у протилежному…

«Щасливого Різдва» (2019)

Кейт — звичайна дівчина, якій часто доводилось приймати неправильні рішення. Але одного дня вона зустрічає Тома, якого вважає надто ідеальним.

«Це безглузде кохання» (2011)

Подружня зрада миттєво руйнує сімейну ідилію Кела. І раптом він зустрічається із досвідченим бабієм, який розповідає йому про власну філософію стосунків. Без щасливого кінця теж не обійшлось.

«Дощовий день в Нью-Йорку» (2019)

Лише Тімоті Шаламе у головній ролі може стати причиною переглянути цей фільм. Історія розпочинається звичним чином. Закохана пара їде на вихідні до Нью-Йорку. Тільки-от непогода усе змінює. І їхні життя теж.

«Чого хочуть чоловіки» (2019)

Стрічка стала рімейком до «Чого хочуть жінки» і розповідає про життя Алі Девіс — спортивного менеджера, що зуміла почути думки чоловіків.

«Кохання з перешкодами» (2012)

Саша намагається жити сьогоднішнім днем і не обтяжувати себе сімейними клопотами. Але, за класикою жанру, усе змінюється після однієї зустрічі. Нею стала кар’єристка Шарлотта, що переживає розлучення та опиняється за крок від серйозних стосунків із колишнім бабієм.

Зізнавайтесь, який фільм зацікавив найбільше? Якщо ви вже встигли подивитись один із них — діліться враженнями у коментарях!

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: