Сергій живе між двох вогнів, адже його наречена не може порозумітися зі свекрухою. Чого тільки коштувала остання поїздка

– Передай своїй матусі, щоб більше нам не возила стільки продуктів. А особливо птицю. Я ледь донесла додому ці важкі пакети. Хотіла спокійно відпочити, але тепер маю весь вечір стояти на кухні та патрати курку! 

– Ну, Соню, вона ж як краще хоче! Для нас старається. Хоче, щоб ми домашнє їли. Їй теж було важко нести цю сумку, потрібно бути вдячними. А м’ясом я сам займуся, не переживай. 

Сергій поклав трубку. Ось як бути? Ніяк у нареченої з матір’ю не можуть налагодитися відносини. Вже і їздити до неї почали набагато рідше. Думав, так краще буде. Ні, мама і здалеку примудряється Соні насолити. Ну навіщо ці кури, що нам, їсти немає що? І щось сказати не скажеш – образиться.

Так і живе Сергій між двох вогнів вже рік.

Чого коштувала тільки остання поїздка до мами. Звичайно, мати підготувалася до приїзду сина. Накрила стіл. І піцу його улюблену спекла. Все пригощала, пропонувала добавки. І ображалася, що майбутня невістка не їсть. Вирішити все мирним шляхом не вдалося. Соня поскаржилася, що тісто в піці занадто товсте. Мати пішла у свою кімнату, не стримуючи сліз.

Жінку можна зрозуміти. Два дні вона літала, метушилася, готувала, в очікуванні сина.

Сергієві це все неабияк набридло, він вирішив їхати прямо зараз. У хлопця вибуховий характер, і розлютившись, він вже зупинитися не міг. Соня тільки цього й чекала, пішла збиратися. Їздити в село вона не любила. І мати нареченого її дратувала. Чому, вона і сама не могла пояснити.

«Будь ласка, залишіться. Ти ж можеш вплинути на сина. Отже, приїжджаєте рідко»- мати дивилася на дівчину, яка робила макіяж. Але та мовчала. Закрила дзеркальце і пройшла повз жінки до дверей.

Звідки тільки стільки жорстокості в цій милій на вигляд блондинці? Мати знову залишилася одна. Ну що вона робить не так? Як знайти спільну мову з цією фіфою? Як не втратити синочка, врешті-решт? Так і пройшла поїздка.

Сергій матері дзвонив іноді, але про поїздку навіть думати не хотів. Знову розборки, знову сльози. Провідає як-небудь сам. Але і тут Соня висловлювала невдоволення. Залишатися одна вона не любила.

Минуло небагато часу і шляхи Сергія і Соні розійшлися. Причини не мають значення для цієї історії.

Через деякий час хлопець зустрів іншу дівчину. Саме з нею він і побудував сім’ю. З появою Марти, спілкування сина з матір’ю змінилося. Дівчина нагадувала хлопцеві про те, щоб подзвонив мамі.

У село їздила з задоволенням, і разом з майбутньою свекрухою готувала страви. Вони залишалися у матері на пару днів. І син почав помічати скільки всього потрібно їй допомогти. А домашніх курочок майбутня невістка обробляла сама і ніколи ні в чому жінці не дорікнула. Та й ні в чому було дорікати стару жінку.

Запитаєте, невже цій Марті так припала до душі свекруха? Адже це рідкість!

Не думаю. Просто вона любила Сергія, і не хотіла ранити йому душу. А ще вона розуміла, що і у неї будуть діти. І найголовніше, батьки навчили її, що важливіше ніж сім’я – нічого немає. Навіть якщо в спілкуванні з матір’ю Сергія щось було негладко, дівчині вдавалося обходити гострі кути. Свекруха так само підлаштувалася, і відносини у них чудові.

Що сказати про сина? Насправді він хороший. Хороший чоловік і хороший син. Просто не дуже вдало шукав компроміс.

А чоловік завжди намагався знайти у всьому компроміс. Особливо, якщо справа стосувалася Марти та матусі. Адже він любив цих жінок однаково та нікого не хотів образити.

Що б ви робили на місці Сергія у такій ситуації? Кого б обрали? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector