Сестра попросила грошей на лікування чоловіка. “У таких випадках треба давати просто так, а не в борг” – вважають родичі

У Олени є молодша сестра Ірина. Вона давно вийшла заміж, зараз займається хатнім господарством та виховує двох донечок – Лесю та Миросю. Жінка ще жодного не працювала за спеціальністю, адже одразу після того, як закінчила університет, то вийшла заміж, а там вже й перша вагітність, згодом – друга. Її чоловік Сергій гарно заробляє, тому вона не бачила потреби шукати ще собі роботу. Родина часто їздила відпочивати закордон, купили велику трикімнатку квартиру в центрі міста й новеньку іномарку з салону. Ну можна сказати, що вони ніколи собі ні в чому не відмовляли. 

На жаль, нещодавно Сергій важко захворів. Ще й лікарі сварилися, що, мовляв, так пізно звернулися за допомогою, адже стан такий поганий! Тоді чоловіка забрали у приватну лікарню, яка була досить дорогою в обслуговуванні. Та й ліки були не дешеві.Тому навіть заощаджені гроші, які вони відкладали на ремонт, швидко закінчилися. Тут жінка почала телефонувати до всіх родичів та просити допомоги. Вже продала свою та чоловікову машини, дорогі брендові речі. Навіть економила на харчуванні, та коштів все одно бракувало. 

Олені вже 40 років, у неї нема ні чоловіка, ні дітей. В пріоритеті в жінки була кар’єра та фінансовий статус. У неї була хороша робота, ще й зарплата майже така, як у Сергія. Жила безтурботно, щовихідних – шопінг та спа процедури. А нещодавно переїхала у великий приватний будинок за містом, подалі від метушні.

– Ось дзвонить до мене сестра та просить слізно, щоб я їй позичила 5 тисяч доларів. У мене була така сума, але гроші то не малі – не 5 гривень. Сказала, щоб приїхала до мене завтра і заодно розписку написала. – розповідає Олена подрузі.

– А вона що? Приїхала?

– Ні. Сказала, що потім перетелефонує. А вже згодом до мене мама дзвонити й так починає кричати. Мовляв, я така нахаба і у мене совісті нема, раз я так з рідною сестрою вчинила. Вона ж просить гроші не на відпочинок, а на лікування для чоловіка, бо той вже у критичному стані. Не хотіла мене слухати й кинула слухавку. Тепер двоє образилися на мене та навіть не телефонують. Ну але ж хіба я винна? 

На вашу думку, хто не правий у цій ситуації? Як би ви вчинили на місці Олени? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector