Що кажуть про тебе твої страхи? Обери свій з 10 і дізнайся про себе багато нового!

Психологи розповіли, що наші страхи можуть багато розповісти про нас самих і наш характер!

Всі ми маємо страхи або фобії, вважається, що при народженні немовлята практично не мають страхів, вони бояться лише висоти і гучних звуків. Всі інші фобії — це реакція на ті чи інші події в нашому житті. Для багатьох людей страх сцени, темряви або клоуна є значущою стресовою ситуацією, від яких потрібно довго оговтуватись.

Психологи розповіли, що наші страхи можуть багато розповісти про нас самих і наш характер!

1. Страх темряви (некрофобія)

Веселі і оптимістичні, ви належите до категорії людей з найбагатшою уявою! Ви творчий і багатогранний. Можливо, саме тому вам так подобається бути в центрі уваги! У темряві нічого не видно, тому ваш мозок і малює всякі страшилки. Направте свою уяву в потрібне річище (література, малювання або інше хобі) – це має допомогти.

2. Страх перед публічними виступами (логофобія)

Ви злегка замкнута людина, яка любить спокій і самоту. Ви часто надовго занурюєтеся в свої думки і найбільше цінуєте справжню дружбу. Вам не варто закриватися в собі і думати про погане. Всі роблять помилки. Або ви вважаєте себе ідеальним? Задумайтесь.

3. Боязнь змій (офідіофобія)

Кого можна з упевненістю назвати хорошим другом, так це вас. Ви ніколи не залишите в біді і готові в будь-якій ситуації простягнути руку допомоги. Ваш страх закладений генетично практично в кожному. Він потрібен для виживання, тому для того, щоб впоратися з ним, тверезо оцінюйте ситуацію. Чи є у вас реальні причини боятися?

4. Боязнь крові (гемофобія)

Ви дуже уважно ставитеся до своєї зовнішності і здоров’я. Такі як ви завжди приділяють увагу правильному харчуванню, спорту або фізичній роботі і самовдосконаленню. Може, ви сильно поранилися в дитинстві, і це привело до появи фобії? Щоб позбутися її, вам потрібно виховувати в собі силу, цілеспрямованість і розважливість.

5. Страх перед павуками (арахнофобія)

Цей страх притаманний лідерам, людям, які можуть мотивувати і вести за собою. Ви успішні, тому що займаєте активну позицію. У родині саме за вами залишається останнє слово. Це звичайно непогано, але щоб перестати боятися павуків, вам варто «зняти корону» і дати іншим право голосу. Досить тягнути все на собі! Навчіться розслаблятися.

6. Боязнь бруду і мікробів (мізофобія)

Ви спокійна і акуратна людина. Єдине, що може змусити вас нервувати – це непорядок. Ви незамінний працівник, тому що вмієте звертати увагу на деталі. Вас поважають. А вашим успіхам частенько заздрять колеги. Ви надто чутливі та гидливі, тому постарайтеся створити навколо себе атмосферу спокою і доброти. І не забувайте контролювати свої емоції.

7. Боязнь клоунів (коулрофобія)

Ви занадто різка людина, яка не боїться говорити правду в очі. Іноді вам буває соромно за свої слова. Але в будь-якому випадку, від своїх близьких ви чекаєте такої ж простоти і відвертості. Вам варто задуматися, чи потрібно всім підряд вказувати на помилки і недоліки. Може, варто відпочити від ролі судді? Крім цього хтось дуже боїться виглядати «клоуном» в очах інших. Але ж в компанії друзів можна дозволити собі розслабитися і від душі повеселитися, чи не так?

8. Страх висоти (Акрофобія)

Складна людина – ось що про вас можна сказати з упевненістю. Ви відкриті новим знайомствам і любите збагачувати свій життєвий досвід, але вас лякає все невідоме. І тому в однакових ситуаціях ви можете поводитись абсолютно по-різному. Висота змушує боятися дуже багатьох, але впоратися з цим можна. Постарайтеся бути холоднокровним і розкладіть всі свої думки по поличках. Коли розум візьме верх над емоціями, страх зникне сам по собі.

9. Боязнь натовпу (Демофобія)

Ви не любите, коли порушують ваш особистий простір. Вам буде комфортно скрізь – на великих і маленьких просторах – головне, щоб людей було якомога менше. Вам не подобається конфліктувати і вислуховувати поради. Всі рішення ви звикли приймати самостійно. Щоб подолати свій страх, навчитеся довіряти іншим. Не обов’язково всім, хоча б найбільш гідним. Відкривайтеся своєму співрозмовнику і намагайтеся насамперед знайти в вас  щось спільне, а не різне.

10. Боязнь самотності (монофобія)

Ви всією душею любите вечірки, спілкування і великі компанії. Ви не з тих, хто упустить свій шанс весело провести вільний час. Вам не просто подобається бути в центрі уваги, для вас це справжнісінька необхідність! Якщо у вашому житті немає коханої людини, то ви починаєте думати, що з вами щось не так. Навчіться в першу чергу приділяти увагу собі. Знайдіть улюблене хобі. Почніть пізнавати свій внутрішній світ. Робота над собою буде прекрасною панацеєю – вона допомагає впоратися з монофобією навіть в найгірших випадках.

Чи маєте ви якісь страхи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector