Як завжди залишатися справжньою леді: 7 секретів елегантності в усьому

Елегантність – це щось повітряне і ледь вловиме. Щоб стати справжньою леді, необхідно знати кілька секретів.

Якщо вас оббризкала брудом проїжджала машина і ви почали істерично лаятися і махати руками – це жахливо. Жінка з великої літери здивувалася б і пішла перевдягатися. Адже хороший водій обов’язково вибачитися за скоєне, а плани завжди можна скорегувати. При цьому ви не втратите обличчя і збережете нерви в порядку. Елегантність – це щось повітряне і ледь вловиме. Щоб стати справжньою леді, необхідно знати кілька секретів. Ось 7 основних порад, які розкривають секрети елегантності. Дотримуйтесь їх і навколишні подивляться на вас іншими очима!

Міс елегантність завжди усвідомлена

Як часто ми, поглинені потоком, біжимо по справах, розмахуючи руками і войовничо прорізаючи повітря чолом? Або хмуримося, сидячи в метро, ​​ніби в конкурсі на найбільш складний погляд. Чому так відбувається? Тому що, якщо не замислюватися про стан свого обличчя, воно стає дивно похмурим. Елегантна жінка усвідомлює себе кожної секунди. Це – фактично спосіб життя. Не потрібно вимучувати з себе посмішку, але треба пам’ятати про свій спосіб. Причому не тільки в людних місцях – на самоті така жінка продовжує «тримати себе», і їй це не в тягар. Просто по-іншому вже не хочеться і не комфортно.

Витонченість – це звички

Все це елементарні навички: пам’ятати про своє обличчя і ходу, тримати поставу, плавно рухатися. Елегантності можна навчитися, її можливо «натренувати». Це так само, як навчитися вставати о сьомій ранку або виходити на невелику прогулянку ввечері.

Вона вміє любити себе

«Елегантна жінка має ходити на ринок, щоб над нею не сміялися домогосподарки. Ті, хто в подібних випадках сміється, завжди праві …». Коко Шанель

Справжня жінка вміє розслаблятися, чує тишу, і може захоплено дивитися на хмари замість екрана телефону. Вона не виснажує себе. Така жінка себе любить. У неї немає звички мучити себе заради щастя інших або успіху в роботі. Тому що, коли вона спокійна і умиротворена, то і життя для домашніх – в радість, і на роботі все виходить. Вона заряджає навколишній світ енергією своєї любові, стежить за рівнем своїх батарейок – і вчасно йде підзаряджатися.

Її неможливо вивести з рівноваги

Справжня жінка жартома приймає неприємності, не приймає удари долі на свій рахунок і не витрачає себе на образи. Адже все це така дурниця! Доля всім дає багато приводів для страждань, але якщо активно ними користуватися – не вистачить ніяких сил. Свій душевний добробут потрібно вміти ставити на перше місце.

Міс Елегантності нема чого засуджувати – з її самооцінкою все в порядку. Її не застанеш за плітками, вона не переглядає, зловтішаючись, сторінки колишніх однокласниць в соцмережах.

Ця жінка вміє приймати захоплені погляди

Розкішна жінка рідко залишається непоміченою і вміє приймати компліменти і захоплені погляди. Вона не засліплена променями слави, але і не соромиться своєї помітності. Вона визнає себе і знає: компліментів нема чого соромитися. Для чого відповідати затиснуте «так цій блузці вже 23 роки, вона взагалі мені від мами дісталася…» на комплімент від колеги? Можна просто подякувати. Тому що важливо цінувати себе.

Вона комфортно відчуває себе в своєму тілі

Якщо вам здається, що вишукана жінка має мати осину талію і точені стегна, – зараз же розсмійтеся цьому забобону в обличчя і забудьте про нього назавжди. Ми часто бачимо, як чарівно виглядають ніжні, пухкі, м’які дами. Але тільки в тому випадку, коли вони вміють правильно обіграти себе. Вони не обтягаються джинсами, не запихають себе в сукні-футляри на два розміри менше, а одягаються органічно з собою. Пишні форми – це дійсно чудово, і не варто поміщати себе в рамки сучасної моди.

І діє не за правилами. А за ситуацією

Останній секрет: бути відповідною обставинам. Не потрібно йти на пікнік у вузькому піджаку, надягати каблук на пішу прогулянку і смажитися в строгому костюмі в +30. Не варто вірити тим, хто говорить, що відсутність каблука – неприпустимо, відточена класика – запорука успіху, а розпущене волосся – страшний моветон. Якщо ви впевнені в охайності своєї зачіски – розпускайте волосся. Незручно на підборах – НЕ мучтесь на них, можна підібрати собі акуратні туфельки або сліпони на плоскому ходу. І не замикайте свою індивідуальність в скрупульозну чорно-білу класику.

А ви вважаєте себе елегантною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector