Що робити, якщо чоловік бреше? 3 причини чоловічої брехні

Погодьтеся, що жінки інколи схильні драматизувати та перебільшувати. Та чоловіки нічим не кращі. Вони також любителі приписати собі кілька досягнень. Ці явища мають спільний зв’язок, адже жінка бреше, щоб її пожаліли, а чоловік обманює, щоб вона відчувала себе поруч з ним в безпеці. Зрештою це не робить брехню приємнішою. Тож, яка причина того, що чоловіки брешуть? 

1. Щоб вразити. 

Чоловік намагається усіма способами вразити свою обраницю. Він не думає про наслідки, бо спочатку переслідує лише одну ціль. Тому він не каже правду про свій вік, роботу, освіту та матеріальне становище. Однак рано чи пізно його брехню розкусять. Саме це відштовхне жінку, а не реальний стан справ. 

2. Щоб уникнути наслідків.

Наприклад, чоловік хоче вирватися на рибалку, але знає, що дружина буде проти. Саме тому він бреше і придумує собі відрядження по роботі. Це може ввійти в привичку і чоловік перестане розповідати про свої плани дружині. Щоб цього не сталося у пари повинно бути взаєморозуміння. Якщо жінка не буде тримати під контролем свого партнера і забороняти йому мати особисте життя, то чоловік не буде боятися розповісти правду. 

3. Щоб зберегти свободу.

Інколи чоловік обманює без причини і в незначних дрібницях. Наприклад, він з’їсть на обід тарілку вареників, але скаже, що перекусив стаканом кефіру. Що це може означати? Можливо, у такий спосіб він просто хоче зберегти свою свободу. Адже тоді у чоловіка складається враження, що жінка не контролює його. 

Як зрозуміти, що тебе обманюють?

Насправді це дуже легко. Якщо чоловік бреше, то під час розмови одразу буде намагатися перевести тему або не зможе чітко пояснити ситуацію. У нього можуть з’явитися паролі на гаджетах або дивна поведінка. Можуть виникати напади агресії чи надмірної турботи через почуття провини. Одним словом, слідкуйте за його поведінкою. 

Що робити, якщо чоловік обманює?

У першу чергу потрібно розібратися, чому він це робить. Не влаштовуйте сварок, а краще відверто поговоріть. 

Можливо, чоловік збрехав з благими намірами. Наприклад, не хотів, щоб його жінка хвилювалася. У цьому випадку також варто просто поговорити і дійти взаємної згоди. 

Якщо чоловік бреше через свою натуру та виховання, то краще звернутися до психолога. Адже у нього може бути дитяча травма, яка перетворилася в неконтрольоване бажання приховувати правду. 

Ще один випадок чоловічої брехні — це залежність від чогось. Тоді він обманює, щоб вижити. Адже легше сказати неправду, ніж признатися, що програв значну суму в казино або пропив гроші в барі.  У цьому випадку в першу чергу потрібно боротися із залежністю.

І найбільш розповсюдженою є брехня через зраду. У таких стосунках важко знову відновити довіру, але можливо. Для цього обидві сторони мають виявити бажання та терпіння. Однак якщо зради продовжуються, тоді варто закінчити відносини. 

Ситуації бувають різними. Та кожна з них потребує індивідуального підходу і з’ясування всіх обставин та причин. Але розв’язати проблему можливо, якщо чоловік згоден іти на розмову. 

А ви стикалися з подібними проблемами у своєму житті?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: