Що робити, якщо чоловік не хоче працювати?

Сучасний світ вже геть не такий, яким був ще років з 20 тому. Зараз жінки не лише повинні турбуватися про свою родину, а й заробляти гроші. Звичайна домогосподарка вже нікого не здивує. А ось успішна бізнесвумен, якій вдалося побудувати золоту імперію та народити дітей – справжня героїня. Й вона дійсно героїня, адже швидше за все їй довелося це зробити тільки тому, що її чоловік свого часу відмовився заробляти гроші.

У житті бувають різні ситуації і не всі вони дуже приємні та радісні. Часом трапляється й таке, що чоловіка звільняють з роботи, або взагалі закривають підприємство. У такому випадку, хто негайно намагається виправити ситуацію та швидко знайти нову роботу, а хто застрягає на дивані та роками скаржиться на те, що “роботи немає”. 

Якщо у вас вдома є такий чоловік й ви не знаєте що робити у такій ситуації – ця стаття для вас! Перш за все, пропонуємо вам розглянути типи таких чоловіків та зрозуміти їх поведінку. 

Основні типи

Мамин синочок

Ці чоловіки ще змалку вирішили, що за них всі важливі питання вирішують дорослі люди. У шлюбі, всю відповідальність вони перекладають на плечі своїх жінок. Швидше за все на минулу роботу його влаштували батьки й після звільнення він й гадки не має, що робити далі. У такого чоловіка доволі слабкий характер й він не влаштується на роботу доти, доки ви йому не скажете цього зробити. А краще взагалі самостійно знайти вакансію.

Нарцис

Ці чоловіки мають занадто високу самооцінку. Вони вважають, що можуть займати лише керівні посади та вказувати іншим на всі їх промахи та помилки. Працювати на звичайній роботі вони не будуть, оскільки це нижче їх гордості. Насправді ж, у таких чоловіків мало досвіду та навичок, тому роботодавці часто їм відмовляють. Чоловіки цього типу зазвичай просто лежать на дивані та чекають, коли хтось подзвонить та буде благати вийти його на роботу. 

Чоловік-гойдалка

Цьому типу чоловіків доволі важко знайти роботу, адже їм на цей процес необхідно налаштуватися. Насправді, він дійсно хоче знайти роботу, але перш за все, він хоче зважити всі за та проти й вирішити чи підійде йому ця робота. На пошуки йому знадобиться вдвічі більше часу, але коли він знайде роботу, то вона дійсно буде хорошою та задовільнятиме всі його потреби.

Мізантроп

Ці чоловіки мають надзвичайно важкий характер. Їм важко спілкуватися з іншими людьми, а таких мало хто любить. Сучасні роботодавці шукають людей, які вмітимуть швидко налагоджувати контакти з іншими. Особливо, це важливо у сфері торгівлі. Та й на робочому місці необхідно знаходити спільну мову з колегами. Саме тому, мізантропам доволі важко знайти собі роботу. 

Меланхолік

Меланхоліки дуже емоційні та чуттєві люди, які важко переживають невдачі та болючий досвід. Їм важко забути про те, що їх звільнили з попереднього місця роботи й вони просто бояться шукати щось нове, адже там ситуація може повторитися ще раз. Крім того, навіть якщо меланхолік зважиться щось собі підшукати, після першої ж невдалої співбесіди він зупиниться.

Альфонс

Альфонси ніколи й ніде не працювали. Вони вважають, що їх повинна забезпечувати жінка, а такі чоловіки мають просто приносити радість та насолоджувати своїм життям. Альфонси впевнені у тому, що світ крутиться навколо них й заробляти гроші – це не їх справа. 

Окремий тип

Є й ті чоловіки, які не можуть знайти роботу з інших причин, які зовсім від них не залежать. Насправді, вимоги зараз доволі суворі, адже поглянути хоча б на вік. Всі хочуть бачити у себе на роботі чоловіків до 30-35 років, або з певним багажем знань. 40-річному чоловікові без великого досвіду буде вкрай важко знайти хорошу роботу та забезпечити свою родину. 

Що в такому випадку робити дружині?

Жінка не повинна тягнути на собі всю родину. Якщо ви помітили, що чоловік припинив пошуки нової роботи, вам варто просто сісти та серйозно з ним поговорити. Поясніть йому, що самостійно ви не зможете забезпечити себе та ваших дітей всім необхідним. Дітям потрібна корисна їжа, якісний одяг та відпочинок в оздоровчому таборі влітку. Заробити достатню суму коштів самотужки вам не вдасться.

Якщо ж дітей у вас немає, постарайтеся змотивувати свого партнера власною квартирою, новеньким авто чи відпочинком закордоном. Ваш чоловік має надихнутися цією розмовою та зрозуміти, що вся відповідальність за вашу родину лежить саме на його плечах. Підтримайте свого чоловіка.

Що робити коли розмова не допомагає? 

Якщо чоловік сидить вдома вже декілька місяців та ніяк не може знайти роботу, вам варто власноруч контролювати цей процес. Самостійно шукайте йому вакансії та змушуйте телефонувати. Щовечора перевіряйте чи обдзвонив він усіх роботодавців.

Сядьте поруч із ним та допоможіть скласти хороше резюме, яке змогло б привернути увагу рекрутерів. Розмістіть резюме на всіх можливих сайтах й чекайте запрошень на співбесіду. Така схема якнайкраще підійде меланхолікам, мізантропам та чоловікам-гойдалкам.

Якщо ж у вас нарцис чи “мамин синочок” варто діяти за іншою схемою. Просто передайте всі обов’язки домогосподарки своєму чоловікові та геть не давайте йому грошей. Свою зарплатню ви повинні витрачати лише на себе та дітей. Звичайно, годувати його треба, але купувати речі, сигарети та пиво він повинен сам. Він може просити гроші у вас, але вам варто йому відмовляти. В такому випадку він звернеться до батьків, але з часом навіть їм набридне забезпечувати свого дорослого сина й вони погодяться допомогти знайти йому роботу. 

Та й навіть самому чоловікові буде дуже незручно просити у своєї дружити гроші на всі свої забаганки. 

Щодо альфонсів, то там все вкрай просто. Вам варто лише трішечки натякнути чоловікові про те, що у вас фінансові труднощі й вам доведеться економити. В такому випадку, альфонс просто збере речі та піде шукати краще місце. Такий чоловік вам взагалі не потрібен, адже це звичайний паразит. Справжній чоловік має робити життя жінки простішим, а не складнішим. 

Якщо ж ні один з варіантів не спрацював й чоловік відмовляється шукати роботу, вам варто задуматися над тим, чи потрібен вам такий чоловік взагалі. Для чого працювати та витрачати всі свої ресурси на того, хто не може навіть на співбесіду сходити? Цінуйте себе!

У вас колись виникала така проблема? Як змусили чоловіка знайти роботу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector