Що він НІКОЛИ не буде робити, якщо планує з тобою майбутнє

Якщо ви переживаєте, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, не бачить майбутнього у ваших стосунках, то ось, як це можна перевірити.

В ідеальному світі кожна людина, з якою ми хочемо бути, теж хоче бути з нами. Але, на жаль, наші бажання не завжди збігаються з реальністю і бажаннями інших людей. Якщо ви переживаєте, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, не бачить майбутнього у ваших стосунках, то ось, як це можна перевірити. Головні ознаки, що це дійсно так (вже вибачте за прямоту):

1. Він ніколи не будує конкретні плани.

Якщо він не бачить майбутнього з вами, то він і не буде будувати його з вами. І крапка.

Це означає, що ваші побачення будуть раптовими і нерегулярними, ніколи не запланованими заздалегідь. І це не його спонтанність і непередбачуваність, а його нерішучість і невизначеність. Він мало зацікавлений, він чекає, що з’явиться щось або хтось більш цікавий, а ви – вже як останній варіант.

2. Він не знайомить вас зі своєю сім’єю.

Ви зустрічаєтеся вже кілька місяців, його батьки живуть в тому ж місті, і знайомство здається вже логічним наступним кроком, тим більше на носі якесь свято. Але ні, він і словом не обмовився про ваше знайомство. Може, тому, що не бачить в цьому сенсу? Навіщо терпіти незручність і хвилювання першої зустрічі, якщо у нього немає наміру будувати з вами майбутнє і робити вас частиною своєї сім’ї?

3. Він не називає вас своєю дівчиною.

Він може говорити, що не любить вішати ярлики, що йому це не має значення, що він не хоче цих складнощів. Але насправді проблема не в ярликах, а в вас. Як часто такі хлопці кажуть подібні фрази одним дівчатам, а потім зустрічають нову і мало не відразу беруть її заміж? І не бояться ніяких ярликів і штампів! Звучить різко, але це правда – справа в вас. Якби ви йому досить сильно подобалися, він би будував своє майбутнє з вами, він би називав вас своєю дівчиною, а потім би назвав і дружиною.

4. Він готовий зустрічатися з вами тільки за умови, що буде sекs.

Хлопці розуміють просту арифметику. Якщо він хоче займатися з вами sекsом, то він має продовжувати водити вас на побачення. Якщо ви йому не цікава для чогось більшого, він ніколи не погодиться просто зустрітися, без продовження.

5. Він не знайомиться з вашими друзями.

На певному рівні він знає, що чинить неправильно. Він знає, що користується вами, не бажаючи обіцяти нічого більше. І тому він уникає зустрічі з людьми, які по-справжньому про вас піклуються. Тому що вони вмить його розкусять, а він не хоче відчувати себе винуватим.

6. Він не спілкується.

Він емоційно закритий, він не хоче зближуватися з вами, крім як фізично. Вже не кажучи про те, щоб просто вчасно відповідати на ваші дзвінки та повідомлення.

7. Він ніколи не говорить про майбутнє.

Ви дорослі люди. Ви зустрічаєтеся досить довго, так що розмови про майбутнє здаються логічними. Але ви не можете поговорити про це. Тому що знаєте, до чого це призведе. Ні до чого. Але не варто боятися цього. Краще відразу розставити всі крапки над «i».

Переконались?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector