Що ви побачили першим? Розкажемо, що ховається у Вашій підсвідомості.

Наша підсвідомість – наче скринька Пандори: ніколи не знаєш, що ховається всередині, і як воно впливає на твоє життя. 

Команда “Цікаво про” пропонує трішки помандрувати власним внутрішнім світом і пройти короткий тест, який допоможе розібратися в собі.

Перед Вами картинка. Погляньте на неї і постарайтеся одразу озвучити першу річ, яку ви на ній добре роздивитеся. Довго не думайте! Перше, що впаде в око, і визначить Ваші результати. 

Зміст публікації

Будинок

Якщо це будинок, тоді Ви саме та людина, для якої особистий простір – це один з найважливіших ресурсів, який поповнює внутрішню енергію. 

Єдине, що може зробити Вас по-справжньому нещасними – це те, що ваші особисті кордони хтось нахабно порушив. Якщо Ви хочете зберігати життєву рівновагу – Вам необхідно навчитися відстоювати своє право на самотність і час для себе. 

Вовк

Впевненості в собі Вам точно не бракує. Ви добре знаєте, чого хочете від життя і не соромитеся про це відкрито заявляти усьому світові. 

Ви принципова людина, яка завжди відстоює те, що для неї цінне і важливе. Ви дуже вірні своїм ідеалам, що позитивно впливає на все ваше життя. 

Дерева

Саморозвиток і постійне прагнення до досконалості – ваші незмінні супутники по життю. Ви приділяєте багато часу собі, намагаючись стати тією особистістю, з якою завжди цікаво і легко спілкуватися. 

Ви завжди втікаєте від сірої рутини і буденності, намагаючись прикрасити кожен свій день яскравими фарбами. Саме тому, з Вами ніколи не буває нудно. Ваше життєве кредо: “Світ відкривається тому, хто його досліджує”. 

Сподіваємося, цей тест був для Вас корисним, і Ви дізналися про себе багато чого нового і цікавого. 

Напишіть нам про це у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector