На наступний день жінку чекала така ж картина, все в точності повторилося, і знову виспавшись, пес пішов. І так тривало кілька тижнів

Жінка поверталася після роботи та побачила на своєму подвір’ї непроханого гостя – ретривер. Тварина була доглянута, чемна, навіть був нашийник. Отож, він має господарів та просто загубився? Коли жінка відімкнула двері до будинку, то собака зайшла на кухню, згорнулася біля теплої батареї та заснула. Не гавкав, а тихо сопів. Господиня зробила каву та дала шматочок ковбаски гостеві, але він відмовився. А потім легенько постукав лапкою, щоб йому відчинили двері та побіг геть. 

На наступний день жінку чекала така ж картина, все в точності повторилося, і знову виспавшись, пес пішов. І так тривало кілька тижнів. Коли дізнаєтеся причину такої дивної поведінки собаки ви будете в захваті.

Цей ретривер почав навідуватися до мене додому. Дивлячись на нього ставало зрозуміло, що у нього є сім’я, адже він був доглянутий і охайний. 

Я його погладила; і він пройшов в будинок за мною, приліг на килимку і міцно заснув. А виспавшись, він підійшов до дверей і я його випустила. 

На наступний день він знову повернувся, привітався зі мною, і зайшов до хати і знову заснув на килимку. Це тривало кілька тижнів

Ця ситуація мене зацікавила, і я вирішила з’ясувати, чому так відбувається і хто господарі цього пса. Я вирішила написати записку і приколоти її до нашийника.

Ось що я написала:

Я хотіла б дізнатися, хто є власником цього прекрасного пса і запитати, чи знаєте ви, що ваш пес приходить кожен день до мене додому, спить кілька годин і йде?”

На наступний день, пес повернувся і на його нашийнику висіла записка з відповіддю:

“Ми живемо неподалік, через декілька кварталів. Річ у тому, що у нас декілька малих дітей, які часто плачуть та галасують. Тому він приходить до вас у гості, щоб відпочити від такого шуму. Можна я також завтра до вас завітаю та годинку просто подрімаю?”

У вас є домашні улюбленці? Як їх звати?

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector