Я зустрічалась з один чоловіком кілька разів. На останньому побаченні він мені заявив:
– У мене є дружина, діти, але між нами все скінчено. Просто живу в неї.
– Чудово! Тоді побачимось, коли ти з нею розлучишся. А зараз немає потреби спілкуватися. – Почуте шокувало мене, але я старалася виглядати гордо.
– Ну це ми ще подивимось. Чи варто усе кидати заради дівчини. Вона спочатку має показати, що достойна цього.
Мене ця фраза ще більше добила. Мені перехопило подих так, що коли я видихнула, то розсміялася. І тоді він додав.
– Ось чому такі категоричні жінки, як ти залишаються самотніми.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
А бувало мужчини любили повторювати:”А в тебе не завищені потреби до чоловіків?”. І так лукаво дивилися на замовлену пляшку вина і суші. Цікаво, що ж вони мали на увазі? Не пукати чи вночі не хропіти? Чи може головне, щоб був трохи гарнішим за мавпу? Чи головне, щоб будь-який чоловік був в домі, він же голова?
Не знаю про що вони, мене виховував батько і працюю я з 14 років.
– Завищені. – Спокійно відповідаю я і кличу офіціанта, щоб дав рахунок.
Тоді в чоловіка міняється обличчя, вони стають маленькими ображеними хлопчиками й починають ображати мене у відповідь. Я не маю гадки звідки у чоловіків-“принцес” думка, що якщо жінка захоче створити сім’ю, то їй не так важливо з яким чоловіком. Але зараз ті часи, коли шлюб заради шлюбу відходить на другий план. Здорова, мудра жінка не стане будувати стосунки з ким попало. Їй захочеться такого ж мудрого і здорового чоловіка. Возитися з “принцесами” вона не стане, бо цінує себе. Вона і без штампа в паспорті зможе мати цікаве насичене життя. Звісно комусь захочеться створити сім’ю, але тоді вона буде підходити до цього свідомо і з розумом робити вибір. А от коли жінка виходить заміж для того, щоб самоствердитись, чи доказати щось собі чи іншим, тоді її життя може перетворитися на пекло. Є і такі екземпляри, які одружують на собі лише з фінансової вигоди й мені щиро жаль тих “жертв” чоловіків, які таким довірились.
Власне хитрості й маніпуляції може використати як чоловік, так і жінка. Спокусити на перших побаченнях легко і ми це знаємо. Але для чого це робити, якщо рожеві окуляри спадуть при спільному проживанні й розіб’ються об побутові справи чи проблеми. Ви готові йти на це?
Я постійну чую одну і ту ж фразу від подруг:”Ти просто ще не знайшла свою половинку, от знайдеш і все в тебе буде добре”. Але я в це не вірю. Я думаю, що немає “своєї людини”, “половинки” і всього цього ідеального життя і стосунків. Є просто здорова жінка і здоровий чоловік. От тільки чого хочуть ті здорові дорослі люди?
П’ятнадцять років тому зі мною стався нещасний випадок. Лежачи на операційному столі, маривши від наркозу, я читала останнє пояснення Тетяни з “Євгенія Онєгіна”, а лікар тим часом витягував уламки скла.
За пів години до цього мама молилася за мене, тому що я втрачала свідомість. Ті відчуття я запам’ятаю назавжди. Коли ти стаєш такою легкою, що не відчуваєш свого тіла. Ти наче хмарина, що от розчиниться. Я заплющувала очі й прощалася з мамою, тоді я думала, що це кінець.
Інколи я зриваюся через якісь дурниці на роботі. Тоді я дивлюся на своє тату пера і мені пригадується та “легкість”. Тоді я розумію наскільки легко втратити життя.
Я намагалася розуміти іншу людину все своє життя, але це не принесло мені жодної користі. Я лише витратила свій дорогоцінний час якого і так не дуже багато.
Щодня мені назустріч йдуть успішні й багаті люди, які у своїй голові придумали дурний дешевий гендерний сценарій і живуть за ним. Можливо це я не така, і світ насправді так побудований, але це не для мене. Мені не цікаві ваші вдавання цікавого співрозмовника, йдіть до біса зі своїми дитячими образами. Світ прекрасний. У ньому так багато цікавих місць, стільки написано книг і знято фільмів. От би жити трохи довше просто щоб насолоджуватися світом, смачною їжею, заходами сонця. І мати змогу допомогти людям, які дійсно хочуть жити, а не решту днів залишатися у пелюшках.
Чи маю я обов’язкові критерії для чоловіка? Він має так само любити жити як я. Ну і спершу розібрався зі своїми дитячими образами й комплексами. Не хочу виховувати хлопчика 42 розміром ноги.
А думаєте ви з цього приводу? Погоджуєтесь з жінкою?
Ось чому жінці насправді не потрібні шлюб і стосунки
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Я довго жила з відчуттям, що ми з чоловіком ніби б’ємося головою об стіну. Працюємо обоє багато, втомлюємося страшенно, а толку ніби й немає. Жили ми вшестеро в одній квартирі: я, чоловік, син, мої батьки і бабуся.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Що змусило молодого хлопця забрати жити до себе літню сусідку?
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
У Ігорка злипалися очі. На дворі стояла ніч. Тато на кухні ходив туди-сюди. Мами досі не було
Чи вмієте Ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Стаття, яка відкриває очі!
Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури
Чудова притча про заздрість. Прочитайте, у цих словах стільки мудрості!
Справжня любов виглядає ось так, що б там не казали
Кіт, якого ви виберете, розповість дещо цікаве про ваше внутрішнє “я”!
Ніколи не ігноруй ці 10 важливих символів уві сні …
7 прихованих послань долі, на які варто звернути увагу кожному
Рецепт маринованих огірків та помідорів в одній банці. Скільки не заготовиш, завжди мало
Дивовижні рослини світу, про які вам не розкажуть на уроці біології
Ви почнете вірити в чудеса та переконаєтеся, що доля є і Бог теж. Вони все бачать і обов’язково допоможуть в скрутну хвилину, коли нам дійсно знадобиться допомога.
Як правильно мити сухофрукти, щоб вимити консерванти
