Оберіть картинку і дізнайтесь яким вас бачать інші люди

Хороші стосунки з людьми – це результат ваших старань.

Щоб налагодити контакт потрібно добряче постаратись. Адже всі люди різні і знайти спільну мову буває важко. 

Щоб зрозуміти, як до вас ставляться люди ми підготували швидкий тест.

Виберіть око,яке припало вам до душі і читайте, що воно означає.

1. Око-серце

Ви не упустите можливості, які підкидує вам доля. Ба, більше ви самі шукаєте собі пригод і часто встрягаєте у різні авантюри. Ви хоч і відкриті з іншими, та таємниці тримаєте при собі. Вам до вподоби заводити нові знайомства. На досягнутій меті не зупиняєтесь – йдете дальше. У вас великі амбіції.

2. Око-годинник

Якщо ви обрали друге око, то у вас раціональний тип мислення. Кожен свій крок продумуєте наперед. Ви полюбляєте залишатись на самотності. Вам комфортно наодинці. Люди можуть думати, що ви слабка людина, проте це далеко не так!

3. Око-лабіринт

Спонтанність – це ваш коник! Люди вважають вас дивними, але це їх і притягує до вас. Насправді ця раптовість результат ваших добре обдуманих ідей та планів, просто інші не знають про них. Вам важко довіряти людям, хоча вартувало б! Вам можуть дати й справді цінну пораду!

4. Око-замок

У вас складний характер та могутня внутрішня сила. Вони дозволяють вам з легкістю досягати поставлених цілей. Також ваш настрій часто змінюється – людям буває важко за ним встигати. Хоча доля нагородила вас хорошим колом оточення. Вони приймають ваші недоліки.

5. Червоне око

Ви надто серйозна людина. Інколи це позначається і на вашому здоров’ї, ви схильні до депресій. Тому вам слід навчитись відпускати думки. Ви чуйні та співчутливі. Люди тягнуться до цих рис характеру. Вам легко знаходити з ними спільну мову, бо ви вмієте їх вислухати. Та будьте уважні, недобросовісні люди можуть користатись вашою добротою!

6. Око-сонце

У вас проблеми з довірою до людей. Моменти із минулого не дають вам будувати хороших стосунків у теперішньому. Вам важко впускати нових людей у своє серце. Ви боїтесь болі, яку вони можуть завдати. Через це оточуючим важко підступити до вас. Вони не бачать ініціативи з вашого боку і теж не стараюся йти на контакт.

7. Око-Земля

Люди бачать вас як конфліктну особу. Ви не сприймаєте брехні та несправедливості. Тому, як тільки помічаєте її десь, тут же висловлюєте свою думку. Вона може подобатись не усім. Та вам байдуже! Ви будете доводити свою правоту. Та ви завжди будете захищати людей, які на вашу думку нечесно звинувачені. Тому у вас завжди будуть прихильники! 

8.Око-полум’я

У вас запальна натура. Часто пристрасть зводить вас з розуму та штовхає на незвичні дії. Вам може здаватись, що вас ніхто не розуміє. Хоча, насправді ви постійно вступаєте в боротьбу з цим світом. Ви кар’єрист. Намагаєтесь виконувати усі поставлені задачі і навіть більше!

9. Темно-бордове око

Ви дуже щира та відкрита людина. Ви ніколи не говоритимете про людину за її спиною. Завжди допоможете, коли вас просять. Ви вмієте розрізняти хороших і поганих людей. Гостро відчуваєте, коли вас хочуть обманути. Тому вас оточують лише позитивні люди. 

Ви згідні з цим описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector