Сліпий кіт щодня вимагає купання під теплим душем

Всі ми знаємо, що коти ненавидять воду. Здається, що це їх найлютіший ворог. Після собак, звісно. Однак, ми знайшли такого кота, який ламає всі стереотипи. Знайомтеся, це котик Блінкі й він обожнює купатися в душі. Окрім інших братиків на ім’я Рікет та Ліберті, Блінкі товаришує з песиком Джей-Джей.

Блінкі відрізняється не тільки тим, що обожнює воду. Виявляється, що котик сліпий. Однак така перешкода не заважає йому гратися з іншими друзями та насолоджуватися ванними процедурами. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Melissa Lucas, and Crew (@beardogandblinkin)

Котик приймає душ переважно зранку. Вже на пам’ять знає дорогу до ванної кімнати та завжди кличе свою господиню, щоб та ввімкнула душ. Меліса, власниця тваринок, зауважила, що іноді такий процес може тривати мінімум годину. На щастя, господиня має власну ванну, тому улюбленці насолоджуються таким заняттям стільки, скільки їм заманеться. 

 

А ось інші чотирилапі мешканці не розділяють захоплення Блінкі, тому часто тільки спостерігають за ним зі сторони. Коли господині нема поруч, за котиком наглядає старший кіт – Рікет. Він з Блінкі – найкращі друзі. Після ванних процедур старший кіт допомагає Блінкі вибратися з кімнати та навіть вилизує того від води. Таким чином, він допомагає незрячому котику швидше “висохнути”. Господиня каже, що її улюбленці з перших днів життя разом змогли так потоваришувати. 

А у вас є домашні улюбленці? Чи обожнюють вони купатися так само як Блінкі? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector