Собака намагався наздогнати машину, в якій назавжди поїхав господар

Після того, як собаку залишили на узбіччі, а машину він не наздогнав, декілька діб сидів і чекав господаря на тому ж місці. В світі собаки не було зради, він не розумів, що буває таке як “покинути”, він щиро вірив в те, що господар повернеться і все буде так, як раніше. Звідки ж він мав знати, що таке буває у людському світі, адже сам він би таке не зробив.

Він сидів і чекав господаря, вірно чекав, а господаря все не було. Та була надія в очах…

Історія про маленьке містечко. Недалеко від головної траси було знято на відео чоловіка, який привіз собаку й залишив його у безлюдному місці, там, де не можна було зупинятись. Він люто викинув собаку з машини і поїхав.

Авто різко рушило вперед, а собака за нею. Він біг, скільки міг, але не встиг за машиною. Згодом авто зникло за поворотом, собака не розумів, куди бігти далі.

Він не думав про те, що міг потрапити під колеса інших машин. Він біг з усієї сили за улюбленим господарем. Справжній вірний пес. Але не вдалось.

Собака опустив голову і пішов назад, до того місця, де його викинули. Там він довго просидів в очікуванні господаря. День і ніч. Він навіть не рухався, просто чекав.

Місцеві робітники назвали його Хатіко й інколи намагались допомогти тварині: приносити їжу і гладили. Але собака не реагував, відвертався від їжі. Ніхто не розумів, що сталось, але собаку трусило. Він не підпускав до себе нікого, бо то були чужі для нього люди.

Але минуло кілька днів і пес зовсім втратив сили. Місцеві хлопці-охоронці доглядали за собакою, який не давав ознак життя.

Якимось дивом згодом пес почав їсти, хлопці звернулись до організації зоозахисників, а ті знайшли власника за номером автомобіля з відеокамер. Та колишній господар, почувши про собаку, нічого говорити не хотів. І слухавки більше не брав. Лише сказав, що Джессі вже стара, тож бавитись з нею нема часу. Але пес був розумним, кмітливим, швидким і вихованим, знав усі команди і добре відчував людей. На щастя, знайшовся господар, який захотів забрати Джессі, тож вона більше ніколи не опиниться в такій ситуації.

А ви б забрали старшу собаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector