Спершу мама мною пишалася, а сестра дякувала, згодом прохання замінили на вказівки. Сестра прикривалася племінником і все клянчила для нього памперси, суміші, одяг

Батько нас давно покинув, я навіть не пригадаю, як він виглядав. Ми тоді з сестрою були малі, між нами різниця у три роки. Все життя мама намагалася дати нам тільки найкраще, часто брала додаткові зміни на роботі та могла навіть додому не приходити. Працювала з ранку до ночі, важко заробляла гроші. Ми тоді жили у невеликій кімнатці в гуртожитку для малозабезпечених сімей. Після школи я часто забирала сестричку з садка, готувала нам вечерю та робила уроки. Таке життя мене загартувало, але ось сестра Наталя виросла такою розбещено. Постійно вимагала від мами гроші на ресторани та новий одяг, майже не вчилася та весь час проводила з подругами у нічних клубах. У неї було багато хлопців тому я не здивувалася, коли Наталя прийшла додому та сказала, що вагітна. Звісно, що вона не знала, хто справжній батько її дитини. 

Ми з мамою порадилися, і я вирішила з’їхати від них на орендоване житло. Благо, в той момент я якраз закінчила університет і знайшла непогану роботу. Спочатку мені було нудно, а потім я почала кайфувати від свого життя. Виявляється, бути господинею на своїй кухні – ще те задоволення. За звичкою я готувала великі порції їжі і мені вистачало її на півтора тижня. Попри те, що я багато працювала, знаходила час заїхати до рідних. Потім почала привозити їм їжу, підкидати якісь гроші, купувати найнеобхідніше. Спочатку мама мною пишалася, а сестра дякувала. Потім, почала сприймати мою доброту, як належне. А потім прохання замінили на вказівки. Сестра прикривалася племінником і все клянчила для нього памперси, суміші, одяг та інше.

Через рік мене підвищили. Підкинули багато нових завдань, почали відправляти у відрядження по всій країні. Мені було трохи складно, але дуже подобалася своя незалежність. А моя сестра, схоже, вирішила, що знайшла золоту жилу. Вона щотижня вимагала допомоги. Якщо я не могла допомогти фізично, то просила кинути гроші на картку. В один прекрасний момент я відмовила. Не тому, що мені набридло, а тому, що реально грошей не було. У мене затримували зарплату, я переїжджала на іншу квартиру і не було навіть зайвої сотні. Наталя влаштувала мені скандал і перестала спілкуватися.

Зараз у мене є коханий хлопець та ми живемо разом. Відпочиваємо закордоном, купили нещодавно нову машину з салону. Правда, з сестрою я перестала спілкуватися. Про її життя дізнаюся з розповідей старенької матері. Наталя на мене дуже образилася, адже вважає, що гроші мені дорожчі за малого племінника. Ще й всіляко мене обзиває при нагоді. Ніде не працює, мовляв, у неї ж мала дитина, тому все на своїй спині тягне матуся. Однак, треба було раніше думати, а не міняти кавалерів, як рукавички. Я важко працювала та заробляла гроші, поки Наталя проводила час у нічних клубах. Не просила народжувати малюка, якщо грошей так обмаль. Це її особисті проблеми. Я влаштувала особисте життя, є хороша робота та велика зарплата. Зараз я хочу дбати про себе. Шкода, що моя мама відплачується за такі вчинки Наталі… 

Варто підтримувати сестру? А що б ви зробили на місці дівчини? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector