Справжній чоловік вибирає кохання, повагу і вірність одній жінці

Пам’ятаєш про яке кохання тобі читала мама у казках? Ти, напевно, більше не віриш в нього, після розбитого серця, зради, розчарування і сліз в подушку. Як тепер можна повірити в те старе визначення любові, про яке писав Андерсон, чи брати Грімм?

Можливо, тобі складно знову вірити людям. Але правда така (і, можливо, зараз тобі бути непросто її прийняти), що не всі чоловіки однакові. Не всі вони хочуть розбити тобі серце. Не всі тікають при перших труднощах. І не всі хочуть тобою скористатися…

Ти вже давно зрозуміла, що ні на кого не можна покладатися, що ти – єдина кому можна вірити. А твоє розбите серце прагне і боїться любові одночасно. Але що, якщо я скажу, що не тих жаб ти цілувала. А білосніжний, міцний кінь саме зараз мчить через гори й доли, щоб доправити до тебе свого вершника – прекрасного принца.

Насправді, справжні чоловіки є. Їм теж розбивають серця, але вони продовжують шукати серед всіх справжніх жінок. Таких, як ти. 

1. Вони знають, що кохання – це одне з найдивовижніших почуттів у Всесвіті.

Справжні чоловіки вірять в кохання і не соромляться своїх почуттів. Вони готові подарувати тобі казку, тому що хочуть бути в ній з тобою. Біжи від чоловіка, який нехтує любов’ю, або говорить, що вона йому не потрібна. Справжні чоловіки вірять у щирі стосунки, вони знають, що це велика рідкість. Тому, коли вони знаходять справжнє кохання, тримають його обома руками.

2. Вони не намагаються змінити партнера, а приймають його вади та недоліки.

Чоловіки зазвичай люблять лідирувати. Вони придумують собі ідеальну жінку та намагаються зробити з обраниці те, що задумали. Але справжньому чоловікові не потрібно змінювати свою кохану! Він вміє бачити прекрасне навіть у твоїх недоліках та вадах. Йому неважливо те, що на поверхні. Він любить тебе за глибину твоєї душі, за ваш сміх, за ваші розмови та мовчання, я кому все зрозуміло і всім комфортно.

3. Вони підтримують своїх коханих.

Зрілого чоловіка не зломають труднощі та хвилі, які намагатимуться потопити ваш корабель. Він дивитиметься впевнено в майбутнє, знаючи, що разом ви переживете все. Він буде радіти твоїм успіхам, як своїм. Такому чоловіку не потрібно самостверджуватися через приниження жінки. Він знає, що, хоч ти його маленька дівчинка, але водночас ти сильна і відважна жінка. І він поважає тебе за це.

4. Зрілі чоловіки не бояться стосунків.

Справжній чоловік не вагається, коли справа доходить до ваших стосунків. Він не зважує “за” і “проти”. Він не ставиться до тебе, як до якогось свого проєкту, чи чергової справи. Він знає, що ти невідкладна. Тому стрибає в море вашого кохання з головою хоч там що.

5. Вони люблять всім серцем. Щиро. Пристрасно. По-справжньому.

Справжній чоловік не розігрує драми, він просто любить. Він не конкурує, не роздає ролі – він розуміє, що все це мішура. Головне для нього, що ви разом і тепер, заради ваших стосунків він готовий на все. І йому не важливо, що там говорять ті чоловіки, які в стосунки лише граються.

А ви вірите в таких чоловіків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector