Яких жінок вибирають чоловіки різних знаків Зодіаку

Ви довго боретесь за увагу якось красеня, але це не приносить ніякого результату? Ми знаємо в чому проблема. Просто дізнайтесь яка жінка підходить йому за знаком Зодіаку. Адже у кожного представника свій ідеальний образ дівчини. Раптом що, завжди можна щось в собі трохи змінити.

Отже, які ж жінки подобаються сильним представникам різних знаків Зодіаку?

 

Овни надають перевагу амбіційним жінкам, які знають чого вони хочуть. Тихі скромниці їх не цікавлять. Ідеальна жінка у їхньому уявленні – це та, яка дбає за собою, позитивно настроєна і добивається успіхів. Таке собі сонце, яке випромінює впевненість, позитив і енергію.

Тельцям не до вподоби легковажні жінки. Вони шукають собі бойову подругу, однодумицю й гарну господиню. Для тельців дуже важливий інститут сім’ї, тому шукаючи собі дружину, вони одразу шукають гарну маму своїм дітям.

Близнюкам не потрібно нав’язливі жінки. Це справжні хижаки, які люблять добиватися свою “жертву”. Такі чоловіки люблять розгадувати жіночі тайни, тому не можна бути з ними абсолютно відвертими. Дайте їм можливість трохи побігати за вами. Їм це дуже подобається.

Раки шукають собі жінку, яка не стане у них за спиною і чекатиме від них важливих рішень. Навпаки, такі чоловіки люблять сміливих і вольових жінок. Вони самі готові піти за такою жінкою. Кохану вони будуть підтримувати й захоплюватися нею.

Леви шукають справжніх левиць. Їм потрібні не такі, як всі. Жінка, яка виділяється з натовпу – це їхній ідеал. Вони звернуть увагу на вашу особистість, якщо ви її яскраво проявите. Цих чоловіків приваблює те, як жінка себе підносить. Для інших цей фактор буде неважливим, але Леви шукають неформатних жінок.

Діви не звернуть увагу на романтичних та чутливих жінок. Такий характер жінки їх не цікавить. А от жінки-кар’єристки мають всі шанси захопити їхнє серце. Поруч з собою вони хотіли б бачити авторитетну жінку, справжню бізнесвумен. 

Терези віддадуть вам свою любов, якщо ви сподобаєтесь їхнім друзям та рідним. Адже думка близьких людей для Терезів має не абияке значення. Такі чоловіки шукають красиву, розумну і товариську жінку. Вони не зможуть бути з тією, яка не розвивається і сидить на місці.

Скорпіони закохуються в сильних жінок, але в стосунках намагаються подавити їхні лідерські якості. Такі “ігри” дуже захоплюють Скорпіонів. Ці чоловіки взагалі люблять “погратися”. Не здавайтесь їм у полон, навіть після народження третьої дитини. Інакше, йому стане нудно. А нудних жінок Скорпіони не переносять.

Стрільці люблять легких і невибагливих жінок. Тобі головне бути музою для нього і не  перетворюватися в диктатора. Такі чоловіки не можуть терпіти, коли їм вказують що робити. Вони шукають дівчину, яка не давитиме їх своїм інтелектом, а, навпаки, проявлятиме свою дитячу безпосередність. 

Козероги люблять дивитися на свою кохану з гордістю. Якщо ви вже займаєте соціальний високий пост – це лише збільшує ваші шанси на успіх в стосунках з таким чоловіком. Але й намагань добитися успіху цілком достатньо. Лише не перетворюйтесь на домогосподарку. 

Водолії дуже волелюбні, тому їм дуже важливо знати жінку, яка буде розуміти та підтримувати всі їхні інтереси та погляди на життя. Інколи потрібно буде відпустити чоловіка на тиждень, або й навіть на місяць, а інколи потрібно буде промовчати та не запитати зайвого. Таку жінку Водолій безмежно цінуватиме й любитиме.

Риби вибирають собі традиційну жінку: господиню, яка буде слухати його, вірити йому і в нього. Вони шукають ту, яка не втомиться вихваляти чоловіка. Лише з такою Риби зможуть реалізувати, як чоловіки. Будь з ним чутливою, тендітною і люблячою. Тоді його серце належатиме тобі.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector