Справжній чоловік, зустрівши свою жінку, сумніватися не буде

Знайти ідеальну жінку – це важке, але одне з головних завдань, майже, для кожного чоловіка. У кожного свій ідеал. І коли приходить час, і ми знаходимось якусь милу дівчину, то чомусь не можемо назвати її своєю.

Чи є необхідність починати стосунки зі цією дівчиною, починати з нею спільне життя, пропонувати одружитися – ці питання неодмінно виникатимуть і відповідати на них потрібно рішуче!

У справжнього чоловіка немає сумнівів, коли він зустрічає свою жінку, адже:

1. Він усвідомлює своє щастя.

У справжнього чоловіка багато досвіду за плечима, і невдалого також. І він знає, що це велика рідкість знайти таку неймовірну жінку, але він це зробив.

Він усвідомлює, що виграв мільйон і не чекатиме, щоб перевести його собі на картку.

Він не бачить сенсу в тому, щоб відкладати момент зізнання у своїх сильних почуттях.

Він розуміє, що зацікавлених в його виграші може бути безліч, тому швидко наважується закріпити його за собою.

Він розуміє, що міг би й не встигнути знайти ту саму серед 7 млрд людей, тому цінує цей подарунок долі.

В ньому кипить азарт, і він не хоче сходити зі свого успішного шляху. щоб потім знову починати з нуля.

2. Він достатньо зрілий, щоб взяти на себе відповідальність.

Він може боятися, але все одно піде за зустріч своїм обов’язкам. Він візьме на себе відповідальність будь там що. Він готовий прислухатися до своєї жінки, бо поважає її думку.

Він може не знати що чекає на нього далі, але не втече від  відповідальності. Він вчинить так, як вчинив би справжній чоловік. Він стане прикладом, поводирем, за яким не страшно піти.

Він готовий відповідати за свої слова та вчинки. Якщо він пообіцяє жінці своє відданість, то це назавжди. Він не забиратиме слова назад, не кривитиме душею. 

3. Він хоче бачити її щасливою і впевненою.

Чоловіки не люблять натяки жінок, але й самі досить погано вміють пояснювати свою почуття. Справжній чоловік не втомиться говорити про свою любов і показувати її.

Мовчати про свої почуття можна лише у тому випадку, якщо ваша жінка володіє телепатичними здібностями. Жінки схильні постійно сумніватися у тому, що їй кохають. Тому запевняйте її у своїх почуттях постійно.

Справжній чоловік знає, наскільки його жінка вразлива до змін, і наскільки важливо постійно говорити їй, що все добре, і ваша любов не ослабла.

Якщо ви дієте нерішуче, вона вам не вірить. Вона не вірить, що одного дня ви не підете, а навіщо ж тоді ви залишаєте собі місце для розвороту? Вона чує всі ці приємні слова, посміхається, але не вірить вам.

Якщо ви думаєте, що можете виправдати, або приховати свою нерішучість, то пам’ятайте, жінки відчувають набагато тонше за нас. Вони природжені психологи, вони на підсвідомому рівні читають кожен наш рух і все запам’ятовують.

4. Він боїться втратити її

Справжній чоловік не буде говорити коханій “Якщо ми розійдемося…”, “Хочеш піти, то йди…”, “Хочеш знайти кращого?…”. Він боїться навіть думки про те, щоб втратити своє кохання. І не боїться це визнати.

Він розуміє, що, якщо вона піде, то не просто залишить отвір в серці, вона забере все серце з собою. Бо вона не просто сенс життя, вона – і є життя.

Справжній чоловік не соромиться визнати, боїться за жінку, яку любить. Цей страх веде його і допомагає пам’ятати про важливість цих стосунків. 

Справжні чоловіки справді бояться за своє щастя, не тому що вони слабкі, а тому що вони свідомі.

5. Він готовий кинути весь світ до її ніг, тому що вірить, що вона цього варта

Він хоче стати для неї відкривачем нових емоцій, нових вражень, нового досвіду. Він хоче бути частиною всього важливого в її житті. 

Він хоче, щоб вона була щаслива і впевнена в собі. Він хоче, щоб вона посміхалася, коли згадуватиме про всі ці казкові моменти життя, пов’язані з ним.

Ця жінка буде вашою підтримкою, вашою опорою, вашим комфортом, мамою вашим дітям. Це важливий вибір і непростий крок.

Справжній чоловік не хоче, щоб жінка шкодувала про свій вибір бути з ним. Йому не байдуже. Він хоче стати причиною її щастя.

6. У нього немає ні найменшої причини сумніватися

Звісно, нам буває зручніше тримати біля себе жінку, з якою добре і нічого їй не давати натомість. Просто тримати, поки не вирішимо що з нею робити. Але це поведінка не справжнього чоловіка, а покидька.

Справжній чоловік не змішуватиме свою кохану чекати, не вимотуватиме їй нерви, не вимагатиме від неї терпіння і не ставитиме умов. А, якщо зустрів не ту жінку, то скаже їй про це прямо, не витрачаючи на себе ні одну її хвилину дарма.

Якщо тримати біля себе не ту жінку, довести справу до одруження, або навіть  народження дітей, то можна зробити нещасними, як мінімум, двох людей. Діти скоріш за все також страждатимуть. Справжні чоловіки розуміють наслідки неправильних рішень.

Тому чесний чоловік чесний з собою і не вагається. Він каже “ні” не тим жінкам, і рішуче діє щодо своєї єдиної!

А яким має бути справжній чоловік на ваш погляд?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector