Жінка, яка робить ці 9 речей, ніколи не буде обманута чоловіком

Ви старанно шукаєте своє кохання, але ваше серце закрите і зовсім немає довіри до чоловіків. Ви вирішили стати стальною леді, бо весь цей невдалий досвід не раз доводив вам, що нікому не можна вірити. Ваше серце вже не раз було залатане, подушка вся проплакана  і ви втомилися розчаровуватися. Але все досі чекаєте на своє справжнє кохання.

Ви не знаєте що робити? Як відкрити своє серце новому захоплено, а потім не страждати знов?

Як захистити своє серце від страждань і не боятися відрити його новому захопленню? Ми підготували 9 правил:

1. Уникайте закомплексованих чоловіків.

Чоловік з низькою самооцінкою буде реалізуватися шляхом приниження тебе. Тобі потрібна людина, яка оцінює себе адекватно і не страждає від комплексів.

2. Переконайтеся, що ваш спільні життєві вектори.

Подивіться на те, як ваша пасія себе поводить. Чи організований він, чи вміє він зберігати теплі стосунки з близькими. Розпитайте його про плани на майбутнє. Подумайте, чи вам це підходить.

3. Не ставайте двічі на одні та ті ж граблі.

Так, помилки минулого потрібно забувати, а от уроки винесені з них – ніколи! Згадайте все, що вас не влаштовувало в колишніх стосунках, і чим колишній чоловік міг вас ранити. Тепер зверніть увагу на те, чи не прослідковується такої ж поведінку у нового обранця.

4. Звертайте увагу на те, що він робить, а не говорить.

Він вже дав вам якісь обіцянки? А виконав? Звертаєте увагу на його схильність підтверджувати діями свої слова не тільки стосовно вас.

5. Переконайтеся, що ви потрібні йому завжди та всюди.

Якщо є хоч одна сторона його життя, яку він від вас приховує: робота, друзі, родина, то біжіть! Цей чоловік не готовий влити вас у своє життя повністю.

6. Будьте впевнені, що ви для нього в пріоритеті.

Перестаньте вірити у виправдання і розуміти пояснення. Є лише одна і проста істина: на важливе завжди можна знайти час!

7. Відстоюйте свої інтереси.

Ви жінка, але це не означає, що ви слабка і безхребетна. Ви можете бути такою, як вам захочеться і захоплюватися, чим забажаєте. І, якщо він цього не сприймає, то не затримуйтесь біля нього.

8. Не поспішайте з інтимом.

Для жінки емоційний зв’язок важливіший, ніж фізичний. А для більшості чоловіків навпаки. Тому почекайте, сформуйте спочатку нормальні стосунки.

9. Переконайтеся, що ви відчуваєте себе з ним добре.

Проаналізуйте свій стан поруч з ним. Наскільки вас спокійно? Чи можете ви бути впевненою в собі. Так, перші зустрічі завжди бентежливі, але, якщо стан дискомфорту не проходить, то це не ваша людина.

А якими порадами ви могли б поповнити цей список?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector