Стара бабуся нікого не чекала. Коли побачила за дверима великих чоловіків, то не знала що має робити далі

Старенькій бабі Діані було 75 років. У своїй квартирі вона залишилась зовсім одна. Дітей не мала, чоловік помер. Нікому було за нею приглядати. Ще й здоров’я часто підводило. 

Одного дня хтось постукав у її двері. Ще більше вона здивувалася, коли на її питання “Хто це?” почула відповідь – “Пристави”. Відчинила двері, а перед нею стояли люди не у формі, а звичайному одязі, поспіхом показали якісь документи, які бабця не встигла розгледіти без окулярів. 

– Назвіться, будь ласка! Прізвище, ім’я, по батькові. 

– Стасюк Діана Василівна.

– Діана Василівна, у вас заборгованість. Ми прийшли дещо конфіскувати. Але ви з тим не відтягуйте. Бо наступною буде квартира.

Бабці їхні слова здалися підозрілими. Раніше вона мала справу з приставами, але знала, що у такому випадку житло ніхто чіпати не має права. Тому вона вирішила не впускати підозрілих мужчин всередину. 

– Я не дозволяю вам заходити! Зараз ще онукові подзвоню. – Вона була впевнена, що ті два великих чоловіки не стануть її чіпати, все-таки вона в похилому віці. – А якщо то шахраї? – Зупиняла себе на думці баба Діана.

За хвилину сусіди теж повідчиняли свої двері. Їхня сутичка привернула увагу, і один чоловік підійшов і схопив приставу за плече. Працівники гнівно подивилися на нього і знову показали свої документи, сусід глянув і зробив крок назад. Тоді бабця перелякалася ще більше. Вона вже подумки прощалася з квартирою і не знала, що має робити далі.

Раптом з вищого поверху спустився Олексій. Молодий хлопець, що деколи допомагав бабці сумку донести чи двері притримати. Він знав, що у неї нікого не було і не пропускав нагоди допомогти. 

 – Бабцю Діано, ні про що не бійтеся. Зараз все вирішиться. – Заспокоював хлопець і набирав чийсь номер телефону.

Через 10 хвилин з’явилися юристи, яких він викликав. Один знімав на камеру, а інший просив у чоловіків показати їхні документи. На що вони метушливо захитали головами й не могли нічого відповісти. Після цього усі вони спустилися вниз, а Олексій залишився заспокоїти бабцю. 

– Все буде добре, не переживайте. Я вам допоможу у будь-якому випадку. 

Жінка не все розуміла у документах про кредити й борги, у банки не ходила, тому хлопець зробив все своїми силами. Поступово все владналося. Вона зрозуміла, що Олексій хлопець хороший, скромний і вирішила все майно заповісти йому. Нехай краще йому дістанеться за добре серце. А він молодий, сім’ю створить і матиме вже свій дах над головою.

Чи прийме Олексій такий подарунок від бабці? Як би ви вчинили на її місці?

 

 

 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector