Дивлюсь на свого чоловіка і ще ніколи він так не був мені противний. В один момент Андрій став для мене чужим

Дивний дзвінок серед ночі розбудив Оксану. Вона б, мабуть, досі ні про що не здогадувалась, якби не він.

Телефон чоловіка розривався. Жінка штовхнула його, аби він виключив. Та Андрій лиш розвернувся і спав далі. Оксана потяглась до його телефону – на екрані світилось Валя Торти.

– Це що за  Торти о 3 вночі телефонують?  прошепотіла жінка, виключивши смартфон.

Спросоння вона не могла думати ясно, та дивні думки почали лізти в голову. Так до ранку і не заснула. Думала про чоловіка, Пиріжки і про себе. Вирішила, що Андрій має коханку Валю, яка продає торти.

Вранці Андрій прокинувся і як ні чому не бувало пішов на кухню, снідати. 

А Оксана стояла біля вікна з кам’яним виразом обличчя, дивилась на чоловіка і її дратувало у ньому буквально все: те, як він чавкав, як він облизував свої пальці, його великий волохатий живіт. Їй було гидко. 

Хоча раніше ці дрібнички були для неї приємними і ані краплі не бісили. А сьогодні Андрій, ніби в одну мить став для неї чужим.

Вона мила посуд і роздумувала  над планом подальших дій. Поки вкришила не пред’являти ніяких претензій Андрієві.

Жінка не хотіла діяти зопалу. Адже помста – це справа, яку подають холодно. А в кулінарії вона розбиралась – 15 років кухарем пропрацювала.

Спершу потрібно було зібрати інформацію. Яку вона не знала, але час покаже. До цього залучила свою мама і колегу з роботи.

Тоді потрібно застати злочинця на місці злочину. Інакше нічого не має сенсу. Необхідні факти, докази.

Ну і нарешті публічне покарання. Оксана хотіла зняти процес зради на відео і викласти в соцмережу, аби всі знали, який її чоловік поганець.

Цілий день минув, ніби в божевільні. Оксана не могла працювати, бо проводила в голові розмови з чоловіком. То сварилась з ним, то виправдовувала. То шкодувала себе, то дорікала за набраних зайвих 5 кілограмів. То вважала чоловіка зрадником, то думала про самотність. Буря емоцій вирувала у голові жінки.

Ввечері вони з чоловіком сіли їсти, Оксана приготувала картоплю з відбивними, витягла маринованих огірочків, зробила салат з капусти – все, як любить чоловік. Він наминав за обидві щоки, а от жінка їсти не могла, апетиту геть не було.

– Дуже смачно, Оксаночко. Твоя картопля просто божественна. А ти сама чому не їси? – поцікавився чоловік.

В цей момент Оксана перестала себе контролювати. Злість нахлинула на неї шаленою хвилею. Вона нахилилась до чоловіка і низьким басистим голосом запитала:

– Хто така Валя?

Чоловік аж сполотнів.

– Яка ще Валя? Що з тобою?

– Валя Торти. Хто вона така?

– Та не знаю я ніякої Валі з тортиками. Звідки ти це взяла? – Андрій недобре похитав головою і продовжив їсти, проте уже без ентузіазму. Він був напружений, але не від слів дружини, а від обстановки і незручного мовчання, яке повисло на кухні.

Оксана в гнів взяла телефон свого чоловіка, почала гортати телефонну книгу, журнал викликів, але номеру Валі Торти так і не знайшла.

– Але де ж він? Вчора о 3 ночі тобі телефонувала Валя Торти? Де ти дів її номер? Зізнавайся, гад! Давно мені зраджуєш з нею?

– Та заспокойся Оксано, я ні з ким тобі не зраджую, і не знаю за яку Валю ти говориш! – чоловік продовжував їсти – Тобі, мабуть, сон якийсь приснився о 3 ночі, а ти, навіжена, тепер мене Бог зна в чому звинувачуєш!

– Але ж я бачила..- Оксана була спантеличена. Вже й не знала кому вірити: собі чи чоловіку.

Андрій в одну мить зупинив свій процес трапези і голосно засміявся.

– Що? – спитала дружина.

– Я знаю, що ти бачила. Це було нагадування. Нагадування замовити торт на нашу річницю весілля. Я хотів зробити тобі сюрприз. Замовити торт. Знайшов інтернет-сторінку, там печуть торти, мав туди написати щодо замовлення – от і поставив нагадування. Але, вочевидь помилився, коли час наставляв. Воно повинно було спрацювати о 3 годині дня. Помилочка вийшла.

– Ну ти й ж і дурень! Я стільки всього встигла надумати!

– Ну ти що, я ж кохаю тебе..

– Я теж люблю тебе, пробач – Оксана обійняла чоловіка.

– Але цей..- чоловік почухав потилицю. – Річниця завтра, а я забув замовити торт..

Чоловік з дружиною гучно засміялись.

– Думаю, можна обійтись і без нього..- промовила дружина.

А як ви гадаєте, дружина занадто рано посіяла паніку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector