Стрижка “італійка” для спокусливих жінок 40+

З віком жінки усе частіше зіштовхуються із такою поширеною проблемою вдалого вибору стрижки. Вікові зміни усувають те розмаїття варіантів, що було доступне у юності. Як правило, такі труднощі починають виникати після 40 років. Саме у цьому віці волосся помітно втрачає колишній блиск. Втім, це із легкістю можна виправити за допомогою італійської стрижки.

Історія виникнення

Стрижка “італійка” з’явилась у модній індустрії доволі таки давно. Це різновид каскаду із ноткою 80-х. Вперше її створив Арланду Тоссі. І, завдяки своїй простоті та унікальності, вона не втратила своєї актуальності і до сьогодні. Що не менш важливо, вона підійде на будь-яку довжину волосся.

Особливості стрижки

Не так вже й складно сплутати італійську стрижку із каскадом. Втім, є кілька відмінностей. “Італійка” вдало виглядає і на густому, і на тонкому волоссі. Саме тому її рекомендують жінкам 40+. Разом з тим, вона візуально подовжує форму обличчя. Та й чубчик не буде зайвим.

Втім, при виборі чубчика таки варто орієнтуватись на форму обличчя. Що важливо, “італійка” не потребує багато часу на укладання. Тож, стане незамінною для завжди заклопотаних жінок.

То що, готові змінювати свій образ у новому році?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector