Жити у самотності корисно для здоров’я і душі

Помилково вважати, ніби люди самотні — обов’язково нещасні. Особливо це стосується жінок «без пари». Мало хто навіть здогадується, наскільки прекрасне холостяцьке життя для жінки. У цьому навіть наукові дослідження переконують! А от шлюб, за словами вчених, навпаки негативно впливає на здоров’я жінки і не тільки. Він завдає чимало душевних травм, що добряче так вкорочують віку. Не поспішайте заперечувати. Це стосується не всіх, але таки більшості. 

Чому жінки щасливіші наодинці? Сьогодні ми це з’ясуємо!

1. ЗМІ нахабно брешуть! Самотні люди можуть бути щасливими.

Новозеландські вчені з’ясували, що люди у віці від 18 до 94 років почувають себе щасливішими, якщо поруч «друга половинка».

Інша статистика переконує, що люди, у яких є сім’я, із кожним роком перераховують усе більше недоліків подібного способу життя, аніж переваг.

2. Дотримуватись дієти простіше.

Жінки, що вступають у шлюб, тільки за перші пів року набирають понад 5 кілограмів ваги. Ні, справа зовсім не в тому, що вони «розслабляються», як це стверджують чоловіки. Вони переймають звички харчування свого партнера, що серйозно впливає на їхню вагу.

3. «Вільні» жінки частіше займаються спортом

У шлюбної жінки занадто багато виснажливих хатніх обов’язків, щоб витрачати свої сили ще й на заняття спортом. Тому найчастіше самотні жінки приділяють своєму тілу більше уваги.

4. Самотні жінки більше спілкуються із рідними та друзями

Згідно з дослідженнями, жінки заміжні спілкуються з друзями чи то знайомими на порядок менше, ніж до шлюбу. Адже найважливіше на їхню думку — це час, проведений із чоловіком. А от ті, що не обтяжили себе шлюбом, продовжують підтримувати зв’язок із близькими.

5. Самотні люди успішніші фінансово.

Чимало сімейних пар розходяться через причину фінансову. Мовляв, не розділили бачення на витрати та заощадження. Самотня людина вирішує за себе.

6. Кар’єристи — це люди самотні.

7. Вільні люди вберігають себе від можливої руйнації шлюбу.

Згодні з таким баченням на холостяцьке життя?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: