Стрижки для жінок 50+, які не потребують укладки

Гарна доглянута укладка прикрашає жінку у будь-якому віці. Але чим далі, тим важче боротися за силу та здоров’я свого волосся. Що робити, якщо в 50 років акуратна зачіска потребує все більше часу та зусиль, але й халатно ставитися до свого волосся в планах немає?

Основні поради щодо вибору правильної стрижки

Нехай ті стрижки й зачіски, які ви робили собі у молодості, залишаться в молодості. Адже з ними ви можете візуально додати собі зайвих років. Ваша зовнішність давно змінилася, то ж змініть і свою стрижку.

Декілька основних правил для вибору стрижки жінкам від 50 років:

  • забудьте про великі начоси
  • відмовтесь від хімічної завивки
  • не збирайте волосся на маківці
  • не плетіть коси й не зав’язуйте хвостів

Жінкам, які мають повноту, краще відмовитись від надто короткої стрижки. В інакшому випадку голова виглядатиме асиметрично відносно тіла.

Короткі стрижки, або волосся середньої довжини найбільше пасує зрілим жінкам. Спробуйте відрізати довгі знесилені кінці, і підібрати собі, натомість, стильну невибагливу зачіску.

Коротка стрижка боб

Така стрижка підходить практично всім жінкам. Існує безліч її варіантів. Але основна особливість боба – це його здатність повернути волоссю втрачений об’єм. 

Класичний боб

Оригінально боб стрижеться коротше від маківки та подовжуються до ближче до обличчя. Йому характерні плавні переходи. Боб часто доповнюють гривкою, яка здатна приховати зморшки на лиці.

 

Асиметричність в стрижці

Такий варіант боба відрізняється від класичного тим, що з одного боку над вухом залишається довше волосся, ніж над іншим. Такий варіант стрижки добре підкреслює енергійну натуру своєї власниці.

Шаруватий боб

Зачіска такого типу допоможе власниці надати своєму волоссю додатковий об’єм. Така градуйована стрижка дозволяє гарно накрутити кучері й тим самим зробити романтичний образ. 

 

Подовжений боб

Якщо ви звикли до довгого волосся, то це ще не причина відмовлятися від боба. В такому разі вам чудово підійде подовжений боб.

Каре

Каре пасує кожній жінці у будь-якому віці. Потрібно лише підібрати необхідні стиль та довжину. 

Класичне каре

Каре дарує власниці ніжний жіночий образ, який добре приховує вік. Але зверніть увагу на те, що цей тип стрижки найкраще підходить власницям густого волосся. 

Градуйоване каре

Така стрижка добре підійде зрілим жінкам від 50 років. Особливо тим, які скучили за своїм втраченим об’ємом волосся. Адже завдяки шаруванню, зачіска виглядає пишніше.

Каре на “ніжці”

Якщо вас не цікавить класичний варант стрижки, то спробуйте каре на “ніжці”. Завдяки короткому волоссю на маківці, зачіска візуально звужується до шиї.

 

Стрижка піксі

Піксі має безліч варіантів, але зрілим жінкам краще надати перевагу подовжені на маківці стрижці. Це допоможе приховати вади шкіри.

Стрижка каскад

Каскад можна виконати як і на коротку, так і на середню довжину. Цей тип стрижки також здатний подарувати власниці пишний об’єм. Зверніться до перукаря професіонала, щоб добитися каскаду, який не потрібно буде укладати. 

А якій стрижці ви надаєте перевагу? Як довго укладаєте волосся зранку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector