Тепер я молю Бога тільки про одне: щоб він дав мені можливість бути поруч з ними, як можна довше. Мені більше нічого не потрібно. Правда

Кіт завжди полюбляв спати разом з нами в ліжку. Він завжди лягав між нами та вночі починав відштовхувати мене своїми лапами. А вранці дивився на мене своїми нахабними оченятами. Я сварився, але нічого з цим не міг вдіяти. Улюбленець моєї дружини.

Для цього чотирилапого створіння, спеціально смажилася рибка, а потім виймалися всі кісточки. Кіт час від часу дивився на мене і зображав криву посмішку, що означало:

— Господар тут виключно я.

Але і я полюбляв мститися йому: то з дивану його скину, то розбуджу коли він солодко спить. У нас була своя внутрішня війна. Інколи він умудрявся підкладати мені міни в тапки та черевики. Дружина дивилася на все це і говорила:

— А не потрібно його ображати.

І починала гладити його. Кіт дивився на мене зневажливо, а я просто зітхав. Ну що тут вдієш? Доводилося терпіти, але цього ранку…

Коли я збирався на роботу, то почув з коридору несамовитий крик своєї дружини. Прибігши туди, я побачив незрозумілу сцену. Кіт почав кидатися на дружину як бик на червону ганчірку.

Як тільки кіт побачив, що я підійшов, стрибнув на мене з такою силою, що я впав на підлогу. Я не довго думаючи, схопив стілець, виставив його як щит, взяв під руки дружину та потягнув в спальню. Кіт, стрибнувши, вдарився об двері і відчайдушно скрикнув.

Ми закрили з дружиною двері в спальню і продовжували чути котяче шипіння. Потім витягнули аптечку і стали замазувати численні подряпини. Дружина одразу зателефонувала на роботу і пояснила, що наш кіт сказився і подряпав нас так, що доведеться їхати в лікарню. Після неї й я вирішив зателефонувати до свого начальника і повторив йому слово в слово. І раптом…

Земля різко здригнулася і хитнула під собою будинок. Всі шибки тріснули, а у ванній впало дзеркало. Настала тишина. Забувши про кота, ми з дружиною одразу побігли на кухню, щоб глянути через вікно, що це був за шум.

Перед нашим під’їздом лежали шматки машини. Це була вантажівка сусіда, яка їздила на газі. Мабуть, трапилася неполадка і все вибухнуло. Приголомшені тим, що трапилося в цей ранок, ми вирішили перевірити, як там кіт.

Він сидів у куточку, притиснувши до грудей зламану передню праву лапку і тихенько плакав.

Дружина одразу кинулася до нього, підняла та почала гладити. Я схопив з комоду ключі від автівки і ми кинулися вниз по сходах. Нехай пробачать мені постраждалі під час вибуху, але у нас був свій поранений.

Добре, що наша машина стояла за будинком і вціліла. 

Через годину ми вже вийшли від лікаря, а дружина акуратно несла свій скарб. Кіт тримав свою перебинтовану лапку і уважно дивився по сторонах. 

Повернувшися додому, дружина одразу побігла на кухню і почала готувати котику його улюблену рибку, витягнула всі кісточки і поклала її в котячу мисочку.

Кіт, кульгаючи на трьох лапах, повільно підійшов до своєї миски і кривлячись від болю, глянув на мене. 

Я підійшов до нього і поклав йому ще один шматочок риби. Він глянув на мене здивованими очима, а потім стиснув праву передню лапку до грудей і ніжно нявкнув.

Я акуратно підняв його на руки і промовив:

— Гаразд, ти тут будеш господарем. 

І поцілував його прямісінько в мордочку.

Кіт тихенько замурчав і штовхнув мене своєю головою в щоку. Я обережно знову поставив його на підлогу. Він став з великим апетитом їсти свою рибу, а ми з дружиною дивилися на нього і усміхалися.

Кіт мене більше не штовхає в ліжку. Тепер я молю Бога тільки про одне: щоб він дав мені можливість бути поруч з ними як можна довше.

Мені більше нічого не потрібно.

Правда.

Ось це і є справжнє щастя.

А вам сподобалася історія?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: