“Тепер я їстиму в іншому місці! Там господиня красивіша”, – заявив мені чоловік за сніданком

Все життя я була ідеальною дружиною. Прекрасно готую, працюю нарівні з чоловіком в престижній фірмі, ніколи йому не докоряю. 

Я завжди знаходила час для того, аби провести його наодинці зі своїм чоловіком, підтримати його, приділити йому достатньо уваги. 

Мій Андрій сам часто казав, що навіть не розуміє, за що Бог нагородив його такою жінкою…

Подруги намагалися розпитати, як мені вдається постійно усе тримати під контролем, а я добре знала, що вся справа у моєму вихованні. 

З самого малечку бабуся та мама казали мені, що сім’я – це найбільша цінність в житті кожної людини, тож треба робити усе, що тільки можна, аби її зберегти. 

І у мене це виходило. Півроку тому ми з Андрієм відсвяткували 15 років подружнього життя. Після першого тосту він завжди шепоче мені на вухо:

– Дякую, що я у тебе перший і єдиний чоловік. 

Все змінилося кілька місяців тому. Андрій почав дуже дивно себе поводити. У нього з’явилося якесь нездорове бажання виглядати так, як актори із Голлівудських кінофільмів. 

Ніколи не бачила, щоб він стільки часу проводив біля дзеркала. Іще він записався в тренажерний зал, на плавання і навіть на якісь косметичні процедури.

Моє серце підказувало мені, що всі ці спроби бути підтягнутим і молодо виглядати – зовсім не для мене, бо я кохаю чоловіка таким, яким він є. 

Я ніколи б не опустилася до рівня прочитування повідомлень у його телефоні, чи якихось істерик, влаштованих на кухні в той час, коли діти сплять. Я вчинила мудріше. 

Покликала на прогулянку дружину його найкращого друга, з яким він нібито й затримується щовечора на роботі. 

– Улянко, не хочу Тебе засмучувати, але мій Денис приходить завжди вчасно, а от Андрій не раз дзвонив йому і просив, аби той його в разі чогось прикрив. 

– Тобто прикрив?

– Не будь ти такою наївною, Уляночко! Виліз тобі твій чоловік на голову, та ще й ноги звісив. Коханка у нього з’явилася. Ми з Денисом на власні очі їх обох бачили. Вона – молода і вродлива білявка – от тому в Андрія так різко з’явилося бажання займатися собою.

Я не могла в це повірити! Після стількох років спільного щасливого життя він пішов на таку підлість!

Повернувшись додому, я сіла і намагалася тверезо все обдумати. Пообіцяла собі, що не влаштовуватиму чоловіку скандалів, не намагатимусь щось з’ясувати – залишу поки все, як є. Буду поводитися так, ніби нічого не знаю. Зрештою, він скоро сам зрозуміє, що кращої за мене йому не знайти. 

Якою ж дурепою я була! 

Андрій почав себе поводити іще нахабніше. Спершу не з’являвся додому ночувати, потім відмовився проводити час з власними дітьми! Коли вони запитували мене, що відбувається з їхнім батьком – я лише очі відводила. Соромно було зізнаватися, що він втратив голову через роман з довгоногою білявкою. 

Я зрозуміла, що нічого не стане на свої місця, коли чоловік заявив, що тепер харчуватиметься в іншому місці. Там і господиня красивіша, і годують смачніше.

Я не могла мовити й слова, але після того випадку зрозуміла – треба щось робити. 

За кілька тижнів Андрій з’явився на порозі нашої квартири зі своєю коханкою…

– Знайомся, Уляно! Це Дарина. Вона тепер житиме з нами. 

– Як це?

– А ось так! Це ж наша спільна квартира, от я й маю право приводити сюди того, кого хочу. 

Я впустила їх до нашої спальні, а сама зачинилася в кухні і вперше за кілька місяців розплакалася. 

Мені було дуже боляче, я не знала, що робити далі. 

Аж ось мені в голову прийшла чудова ідея.

Я витерла обличчя, високо підняла підборіддя, розправила плечі і пішла до спальні. 

Поки Дарина розкладала свою косметику, я витягла валізу і почала збирати всі свої речі. 

– А ти куди? – занепокоївся Андрій. 

– Як це куди? Буду влаштовувати своє особисте життя на орендованій квартирі. Ти не забудь завтра відвезти синів на футбол, зателефонуєш вчительці, аби уточнити годину. А Дарині Твоїй я залишу свій номер. Зателефонує мені, і я розповім їй, що готувати і як. Трьох чоловіків прогодувати не так легко, тож допомагати на перших порах я буду. 

– Котику, я не буду готувати твоїм дітям! – закричала довгонога дівиця. 

– Уляно, ти що витворяєш? Забирай дітей з собою!

– Куди?! Тут їх дім, а ти їм он і нову маму привів, тому все гаразд. 

Я вийшла з квартири і поїхала ночувати до подруги. Дітей про все попередила. Старшому вже 14, тож довго усе пояснювати не довелося. 

Проплакала усю ніч, а коли вранці повернулася додому ані Андрія, ані його Дарини вже не було. Мій план спрацював – варто злякати людей відповідальністю, як від їхньої сміливості не залишається й сліду.

Я викреслила з життя цього чоловіка. Він приходив за кілька місяців після того вечора, хотів миритися, але мені ця пропозиція було зовсім нецікавою. 

У мене тепер нове життя, в якому я намагаюся бути максимально неідеальною – і мені це дуже подобається. 

Чи сподобалася Вам історія?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector