“Торт в обличчя” – не краща ідея. Вірусне фото однієї жінки є кращим підтвердженням

Розважатися люблять абсолютно всі! Це стосується організації вечірок, походів, маленьких розіграшів та навіть концертів. Проте коли справа доходить до дня народження, від ідеї кинути торт в обличчя краще відмовитися. 

Але ж це так весело!

У минулому така традиція була надзвичайно поширеною, адже це дуже весело й іменинник точно запам’ятає таку подію, проте це доволі небезпечно. Навіть якщо вам подобається ця традиція, варто бути обережнішим. Якщо ви плануєте кидати в обличчя звичайний одноярусний торт, в цьому немає нічого поганого, адже там просто бісквіт та крем. 

А от з багатоярусними тортами краще не жартувати

Річ у тому, що всередину багатоярусних тортів зазвичай вставляють дерев’яні палички, або ж пластикові трубки для того, аби торт тримався на одному місці, а коржі не роз’їжджалися. А тепер уявіть, що ця паличка може зробити з обличчям.

Одна жінка поділилася своєї світлиною у Facebook й написала, що такий жарт міг вилитися в дещо дуже серйозне. Їй запросто могли пошкодити око, чи навіть мозок, от тільки хто б ніс за це відповідальність? Звичайно, цього разу все обійшлося, проте ситуації бувають різними.

Часто пекарі наголошують на тому, що використовують дерев’яні шпажки навіть для одноярусних тортів, особливо, якщо їх будуть транспортувати. Саме тому, варто завжди уточняти цей момент, перш ніж робити необдуману дію.

Та й взагалі, як можна псувати таку красу?

Ви колись кидали тортом в обличчя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector