Треба було терміново щось робити. Тоді пес схопив кошеня і кинувся через дим до вікна

Кішка з собакою дружили з самого дитинства. Все життя вони разом справлялися з усіма негараздами та проблемами, шукали собі житло та навіть їжу. Одного разу кішка завагітніла і її подруга намагалася забезпечити їй максимальний комфорт. Вона постійно приносила їй їжу, шукала теплі речі та спостерігала за процесом народження кошенят. 

Час від часу вони змінювали місце проживання, але завжди підтримували одна одну. Найголовніше було увечері разом згорнутися клубочками й гріти малих пухнастиків. Ось вже декілька тижнів вони проживали у старому будинку. 

Ніхто достеменно не знає, хто спричинив пожежу. Можливо, якісь хулігани вирішили спалити старий будинок, або ж хтось просто кинув недопалок й все вийшло само собою. Та й це вже неважливо. Будинок спалахнув за декілька хвилин. Пожежники приїхали доволі швидко, але лізти в будинок не стали, адже знали, що там ніхто не проживає. Вони просто слідкували за тим, щоб вогонь не перейшов на сусідню ділянку. А всередині кричали від страху бідні живі створіння. 

В очах кішки та собаки був справжній страх й остання зрозуміла, що потрібно брати ситуацію у свої руки. Вона схопила перше кошеня та вистрибнула разом з ним через вікно. Пожежники були здивовані, коли побачити, що пес повернувся у будинок тим самим шляхом. Так вона винесла звідти всіх кошенят та маму-кішку, а сама впала на траві з купою опіків та ран. Попри це, вона була щаслива, адже змогла врятувати найрідніших…

Пожежникам стало ніяково й вони миттєво відвезли всіх тварин до ветеринара, склалися грошима та заплатили за лікування. Здорових пухнастиків розібрали й час від часу всі вони зустрічалися, аби просто насолодитися іграми та компанією один одного. 

Вам сподобалася ця історія?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector