У приймальне відділення прийшла вагітна неохайна жінка. Вона не знала, на якому зараз місяці

У приймальне відділення прийшла вагітна неохайна жінка. Вона не знала, на якому зараз місяці, але скаржилася на темно-зелені виділення. З рота у неї тхнуло перегаром.

Так, вона дозволяє собі випивати. А ще інколи курить. І на обліку не стояла. То й що з того? От 3 дітей народила і нічого страшного. Зрештою, від четвертої вона планує відмовитися, бо не хоче зайвого тягаря, який буде мішати її особистому життю.

– Ці виділення можуть свідчити про те, що дитинка в небезпеці, – заявила лікарка і подумки думала про те, що так було б краще для всіх.

Вона провела УЗД і все ж помітила слабке, але таке обнадійливе серцебиття.

– Потрібно робити операцію, – винесли вердикт.

– Яку операцію? Мені не потрібна ця дитина, тому я не буду заради неї лягати під ніж. Рятуйте, як хочете, але про кесарів не може бути й мови, – заявила жінка. – І взагалі краще б ви роздавали таблетки для безпліддя багатодітним сім’ям. Користі було б більше.

– Вона мене так роздратувала, що я готовий її заткнути просто зараз, – прошипів анестезіолог до лікарки. – Потрібно швидше думати, як врятувати дитину, бо час йде.

Тоді жінці пообіцяли, що зроблять необхідні маніпуляції, які не дозволять їй більше завагітніти. Це підкупило її, адже давало шанс на безтурботне особисте життя. Вона погодилася на операцію, але попросила, щоб шов був найкрасивішим у цілому світі. Не хотілося їй відлякувати своїх майбутніх залицяльників.

Лікар швидко впорався зі своєю задачею і буквально через три хвилини витяг маленьке слабке тільце, яке не подавало жодних ознак життя. 

– Хлопчик, – прошепотів він, намагаючись відчути пульсацію в області грудей. – Є одна! – сказав він, але це не давало жодних надій…

Поки лікар закінчував операцію в його голові крутилися думки навколо новонародженого. Він молився за його здоров’я і сподівався, що малюка оминуть всі можливі ускладнення та хвороби.

На щастя, вищі сили почули його. Немовля швидко йшло на поправку. Зовсім скоро його від’єднали від апаратів ШВЛ.

Лікарка, яка першою оглядала жінку, вирішила спробувати ще раз з нею поговорити. Вона розповіла, що дитина дивом вижила і швидкими темпами одужує. Це рідкісний випадок. Натомість матір сказала, що вона рада, але їй насправді байдуже. Адже зараз у неї болить живіт та груди. Ще через тиждень її виписали з лікарні і вона безтурботно пішла собі.

Хлопчик мав переїхати у дитячу лікарню. Лікар, який приймав пологи, прийшов з ним попрощатися.

Він став біля малюка і довго дивився на нього. Раптом той розплющив очі і простягнув до нього свої тендітні ручки. Скільки всього він бачив в пологовому, але від таких моментів у нього й досі навертаються сльози. 

На які думки вас наштовхнула ця історія?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector