Це ознаки того, що ви маєте бути разом

Якщо у ваших стосунках є ці 5 ознак, то ви створені одне для одного!

Бути божевільним в любові – один з найбільш чарівних подій в нашому житті. Виникають питання, коли ви зустрічаєте когось нового: бути разом чи ні? Чи є він тим єдиним чи ні? Ми сумісні?

5 ЗНАКІВ ТОГО, ЩО ВИ БУДЕТЕ РАЗОМ:

1. ВИ МОЖЕТЕ БУТИ УРАЗЛИВИМИ

Коли ви дозволяєте собі відкриватися, ви живете по-справжньому. Ви стаєте сирими і реальними. Є краса в прийнятті ваших недоліків. Прийняття розповідей один одного допомагає. Саме в цій уразливості процвітає справжня любов. Якщо ви можете ділитися і відкривати свою душу, не відчуваючи критики, ця людина — ваш охоронець.

«Що відбувається, коли люди відкривають свої серця? Вони стають кращими». ~ Харукі Муракамі

2. ВИ МАЄТЕ ПОВАЖАТИ ОДИН ОДНОГО

Взаємна оцінка вимагає зрілого рівня довіри і поваги. Повага вимагає чесності. Найвірніша форма любові – це те, як ви ставитеся до партнера. У цьому стані поваги ви можете ділитися речами, про які ви нікому не розповідаєте. Повагу зароблено. Коли ви перебуваєте у стосунках, що забезпечують безпеку і довіру, ви знайшли свою половину.

«У той момент, коли ви ставите когось на п’єдестал, він почне дивитися на вас зверху вниз. Краще однаково поважати один одного». ~ Тереза ​​Мумерт

3. ВИ НЕ РЕВНИВІ

Ви жадаєте часу один з одним, але також віддаєте досить простору. У стосунках немає ревнощів, тому що ви все ще залишаєтеся людьми. Немає ніякої напруги для минулої  невпевненості, тому що ви відчуваєте себе невимушено. Ви проводите час з друзями і окремо. Не існує напружуваного контролю. Ви жадаєте бути один з одним, але важливо мати свободу вираження і окремі інтереси.

«Невпевнені люди тільки затьмарюють ваше сонце, тому що вони ревнують вас до вашого денного світла і втомилися від своєї темряви». ~ Шеннон Л. Альдер

4. ВИ СМІЄТЕСЯ РАЗОМ

Бути смішним – нормально. Ви можете висміювати один одного. Сміх завжди присутній у ваших стосунках. Часто такі стосунки починаються як звичайна дружба. Ви цінуєте один одного, будучи самими собою. Якщо ви можете сміятися над собою зі своїм партнером, не стримуючи сарказму, у вас є щось особливе. Цим типам стосунків судилося бути вічними.

«Ніхто не може бути вашим сонцем, місяцем або зірками, поки у вас не буде власного світу». ~ К. К. Дочерті

5. ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ОДИН ОДНОГО

Ви розвиваєте один одного. Ви стаєте дослідниками і шукачами пригод, щоб знайти способи радіти один з одним. Якщо ваші стосунки засновані на захопленні і натхненні один одним, ви знайшли дорогоцінний камінь в своєму житті.

Погоджуєтесь?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector