Цей спосіб допоможе зрозуміти, подобаєшся ти чоловіку чи ні

Неважливо, що він говорить. Зверни увагу ось, на що …

Дами, ми навмисно переконуємо себе, що зрозуміти справжні наміри чоловіка щодо нас – це якась велика таємниця. Але це не так. Є тільки одне, на що потрібно дивитися, щоб зрозуміти, подобаєшся ти йому чи ні, чи хоче він бути з тобою чи ні.

Це його вчинки, а не слова. Так, зрозуміти, чи подобаєшся ти чоловіку так просто, і водночас так важко. Замість того, щоб постійно запитувати себе «А я йому подобаюся?», подивися на його вчинки, і це збереже тобі час і душевні муки.

Це важко, тому що він може говорити те, що ти хочеш почути, і ти можеш починати занадто все аналізувати, знаходити виправдання його поведінці, закривати очі на тривожні ознаки в його вчинках – ну адже він говорить, що любить, правильно? До того ж, це важко, тому що ти можеш думати, що вже не зустрінеш нікого кращого, що краще спробувати з ним, ніж витрачати час на пошуки іншого.

Але правда в тому, що потрібна сміливість, щоб не звертати увагу на його слова, а читати його наміри по його справах. 

Слухай свій внутрішній голос, звертай увагу, якщо його слова або вчинки викликають у тебе сумніви. Якщо ти зараз не будеш чесна з собою, ти ризикуєш провести тижні, місяці, а то й роки з неправильним чоловіком.

Тому що вчинки не брешуть. А слова можуть брехати. Коли ти звертаєш увагу на поведінку чоловіка, ти відразу розумієш, що він до тебе відчуває. Твій розум може намагатися раціоналізувати його поведінку або змусити тебе миритися з цим. Але твоє тіло підкаже правду, ти відчуєш, що щось не так.

Наприклад, уяви наступні сценарії і зауваж, як відреагує твоє тіло. Ось явні ознаки, що ти йому не так вже й важлива:

  • він пише пізно вночі і хоче зустрітися. Здається, ти лише дівчинка за викликом для інтиму
  • у вас короткі розмови або повідомлення, просто щоб вирішити, де зустрітися
  • найбільше спільного часу ви проводите в ліжку
  • він пропадає без дзвінків і повідомлень на кілька днів, а то і тижнів, і ти не знаєш, де він
  • тобі здається, що у вас все добре, але він не готовий до серйозних стосунків
  • він не знайомить тебе зі своїми друзями і рідними
  • він завжди в першу чергу думає про себе, а тебе рідко коли враховує
  • він погано з тобою поводиться і звинувачує, коли щось йде не так

Якщо ти подобаєшся чоловікові, він хоче проводити з тобою свій вільний час, хоче пізнати тебе. Ти будеш на зв’язку з ним, навіть коли ви не можете зустрітися. Він з радістю буде знайомити тебе зі своїми близькими. Він буде поводитися з тобою шанобливо.

Він піклується про твоє благополуччя. Його слова збігаються з його справами, а його справи завжди показують, що ти для нього пріоритет, що він радий бути з тобою як з людиною, а не тільки коханкою. Його справи повинні говорити голосніше від слів!

А що робити, якщо ти розумієш, що закохалася в чоловіка, який тільки говорить все правильно, а на ділі цього не видно? Іди! Негайно!

Пробач, але його поведінка говорить голосно і ясно, що ти йому не важлива. Не сподівайся, що з часом він тебе полюбить. Якщо він спочатку нехтує тобою, то нічого і не зміниться. Не витрачай час на те, щоб думати, що ти можеш зробити, щоб сподобатися йому більше.

Краще піди і звільни в своєму житті місце для чоловіка, чиї слова, поведінка і справи будуть показувати, що ти дійсно його кохана жінка. Замість того, щоб поспішати знайти любов, дозволь всьому відбуватися природним чином, і звертай увагу на те, що відчуває твоє тіло поруч з певним чоловіком.

Ви б додали ще якісь ознаки того, що чоловік не зацікавлений в жінці і як він це демонструє?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector