Тварини, які приносять удачу в дім

Кожна тварина випромінює свою енергетику, яка може здійснювати як позитивний вплив на людину, так і негативний.

Кожна тварина випромінює свою енергетику, яка може здійснювати як позитивний вплив на людину, так і негативний.

Коти в будинку

Кіт в будинку є хранителем домашнього вогнища. Цей домашній вихованець може позбавити від болю, нервового напруження, уберегти від пристріту, псування і неприємностей.

Кішки харчуються негативною енергією, так що там, де є ця тварина, будь-який негатив швидко піде. Попри те, що кішки сприятливо впливають на атмосферу будинку, вони можуть і притягнути неприємності. Ці тварини здатні завдати людині великої енергетичної шкоди в разі, якщо господар погано до них ставиться.

Рекомендується завести кішку тим людям, які відчувають в своєму будинку дискомфорт і напругу. Кішка в будинку обов’язково має бути тільки одна. Дві кішки або більше не зможуть залучити в будинок удачу і вберегти господаря від бід, бо в цьому випадку вони будуть зайняті тільки один одним.

Собаки в будинку

З собаками в будинку варто бути акуратнішими. Згідно з фен-шуєм будинку, ці тварини здатні транслювати людині свої думки, що може привести до сумних наслідків. Ображати собаку не варто, бо вона може ненароком проклясти господаря за допомогою скупчення в собі негативної енергетики. Собака може принести в будинок стабільність і щастя тільки в тому випадку, якщо буде відчувати любов своїх господарів. Якщо ж вона часто паскудить, то це є явною ознакою того, що нічого хорошого вона в будинок не принесе – від неї ви отримаєте тільки негатив.

Акваріум в будинку

Акваріум з рибками, згідно з фен-шуєм будинку, приверне гроші і спокій. Однак містити цих вихованців потрібно відповідно до зон фен-шуй, інакше енергетика рибок може подіяти на шкоду.

Не рекомендується тримати вдома птахів і гризунів. Папуги, канарки та інші пернаті залучають в будинок плітки, інтриги і непотрібну інформацію. А гризуни (щури, хом’яки, миші, морські свинки та інші) уповільнюють особистісний розвиток свого господаря і притягують невдачі в фінансових справах.

Домашня тварина має бути насамперед улюбленою. Тільки в цьому випадку вона стане служити своєму господареві вірою і правдою і залучати гроші, удачу і любов.

А ви вірите в прикмети, пов’язані з тваринами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector