У хвилину розпачу треба пам’ятати: якщо доля раптово все забрала, вона може так само раптово все повернути

У житті кожного з нас є моменти радості й печалі. Сьогодні ми високо літаємо, а завтра – низько падаємо. У будь-якому разі не треба опускати руки і розчаровуватися, адже доля – непередбачувана. Потрібно з гордо піднятою головою прийняти усі уроки, перетворити їх в цінний досвід і повернутися до маршруту, який буде вести на вершину гори. У моменті завжди важко зібратися з силами і не втратити віру, але будьте певні, що в майбутньому на вас чекає тільки краще.

Яскравий цьому приклад життєвий шлях Ів Сен Лорана. Спочатку він був успішним молодим юнаком, який влаштовував грандіозні покази і випускав всесвітньовідомі колекції. Робота в модному домі Діора, слава, успіх, вечірки, світське життя…Аж раптом війна й невдалі дизайнерські рішення. Хто б міг подумати, що далі Ів Сен Лоран втратить роботу  і потрапить в психіатричну лікарню? 

Здавалося, що на цьому його життя закінчилося. Та виявилося, що всі ці події стали лише відправною точкою до справжнього успіху. Спочатку обурений дизайнер подав в суд на компанію “Діор”, яка звільнила його без вагомих на те причин. Отримавши матеріальну компенсацію, Ів Сен Лоран відкрив власний модний будинок і здобув славу ще більших масштабів. 

Після всіх перипетій він зрозумів, що все в руках долі, яка в один момент може перевернути життя з ніг на голову. Щоб вберегтися від злих поглядів і принести милість фортуні, дизайнер перед кожним показом надівав на дівчину-модель серце з червоних рубінів. Ів Сен Лоран щиро повірив в долю.

Ніколи не сподівайтеся, що зможете оминути прикрі розчарування й невдачі. Адже високих злетів не буває без болючих падінь. Головне пам’ятати, що ми знаємо, як знову повернутися високо в небо. Як тільки ви опинилися на землі, робіть все можливе, щоб потрапити назад в царство хмар. 

Труднощі свідчать про те, що незабаром у вашому житті настане новий період. Це час змін, який може принести щось набагато краще. Саме так сталося з Ів Сен Лораном, який в один момент перебував в депресії, а в інший – почав творити захоплюючі колекції одягу.

Коли опускаються руки і настають хвилини розпачу, то зробіть все можливе, щоб не втратити віру. Доля приготувала для вас щось прекрасне, але вам слід докласти зусиль, щоб отримати це. 

Чи згідні ви з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector