Ультрамодна чілка 2020: свіжі ідеї стрижок

Стрижка з чілкою личить усім жінкам, особливо у зрілому віці. Вона одразу молодить на декілька років і додає свіжого та стильного вигляду. Також візуально гривка корегує контури обличчя. Особливо популярними зараз є різноманітні варіанти каре, «бобу» та «пікс».

Каре з подовженою чілкою — це безпрограшний та універсальний варіант стрижки для жінок 45+. Передню частину можна оформити каскадом. Тут важливо враховувати усі особливості свого обличчя. Ідеальний овал лиця не дружить з рівними геометричними лініями. У такому разі краще застосувати багатошаровість, філіровку і плавний перехід від гривки до всієї довжини волосся. 

Середній «боб» з рівною гривкою може замінити пряме каре з чілкою «а-ля Клеопатра». Асиметрія забере кілька років та зайвих кілограмів. А для того, щоб ефект був максимальним, варто закінчувати довжину волосся на 2-3 сантиметри нижче середини підборіддя. 

Жінкам з худим та витягнутим обличчям підійде багатошарова подовжена стрижка. Рвані пасма додають витонченості, а гривка помірної густини зможе приховати високий лоб та вікові зморшки навколо очей. 

Боб-каре з рваною гривкою — це ще один тренд цього сезону. Удосконалити стрижку зможе фарбування. Така модель підійде багатьом типам жінок. 

Пікс з короткою гривкою додає свіжості та молодості. Овал обличчя підкреслять подовжені пасма, а рідка чілка біля брів приховає дрібні зморшки, залишаючи акцент на очах. 

Ще один безпрограшний варіант — це пряма гривка. Вона доповнить будь-яку стрижку. Основне вдало поєднати густоту свого волосся й тип зовнішності. Для зрілих жінок підійде чілка нижче брів. Вона приховає вікові недоліки і підкреслить погляд. 

А вам подобаються такі варіанти стрижок?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: