Уроки малювання для дітей і чому варто ними зайнятися просто зараз?

Літні канікули – справжнє випробування для батьків, які не знають, як впоратися з активністю своїх маленьких чад. Якщо за цей місяць у вас значно поменшало предметів, що легко б’ються, чистих стін, на яких малюки ще не встигли залишити сліди мальованих злочинів, а також нервових клітин, які допомагають Вам тримати себе в руках – тоді наші поради саме для Вас.

Поетапні схеми малювання – це саме те, що змусить Вашу дитину спокійно посидіти бодай 15 хвилин. 

Чіткий план створення малюнку робить малювання доступним для всіх, незалежно від їхніх природних даних. 

  1. Кораблик чудово підійде для шанувальників морської тематики.
  2. Кит – ідеальний малюнок для тих хлопчиків та дівчаток, які вже знають про існування циркуля, вчаться ним користуватися або й вже майстерно ним володіють.
  3. Вагончик – на вигляд малюнок є досить складним, але якщо чітко слідувати заданому алгоритму – все вийде просто ідеально.
  4. Морозиво – малюки точно будуть дуже здивовані, коли дізнаються, що улюбленим десертом можна не лише ласувати – його можна ще й малювати.
  5. Коник – цього намальованого друга дитині можете допомогти створити ви. Без підмоги дорослого тут не обійтися. Зате, процес створення малюнку допоможе Вам цікаво і весело провести зі своїм чадом бодай трохи часу.
  6. Зайчик – впевнені, процес малювання красивих заячих вух, які є візитною карткою цих тваринок, займе в малюка немало часу.
  7. Мураха – якщо малюватимете цей малюнок разом з дитиною – не забудьте розповісти повчальну історію про те, якими працьовитими і працелюбними є мурашки. Так веселе малювання може дуже акуратно перейти у ненав’язливий виховний процес.
  8. Бегемотик – 5 хвилин і така мила усміхнена тваринка вже на аркуші Вашої дитини.
  9. Кошенятко – домашній улюбленець багатьох в паперовому варіанті.
  10. Крокодил – малюйте цю зелену тваринку разом з дитиною і не забудьте наголосити: якщо тренувати дрібну моторику кожен день – то малюк стане таким сильним, як зубки крокодила. 

Кілька чистих аркушів, кольорові олівці і цікаві схеми для малюнків – ось секрет залученої і розвинутої дитини. 

Чи пробували ви вже малювати за схемками зі своїми дітьми?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector