Які правила прижилися у Європі, а у нас досі вважаються ганебними?

Якби люди з українським менталітетом, почали менше звертати увагу на те, що думають і говорять про них інше – життя стало б значно простішим і щасливішим.

Усі ми звикли рівнятися до європейських стандартів. Мабуть, таки варто почати не з інфраструктури, архітектури, а з самих себе. До прикладу, в багатьох європейських країнах люди відчувають себе вільними від всіх стереотипів і упереджень. В Німеччині молоді і забезпечені хлопці та дівчата без жодного збентеження можуть опинитися в пункті збору склотари з великим пакетом пляшок з-під випитого вчора пива. 

Як не почувати себе прибульцем закордоном, врахувавши заздалегідь всі нюанси культуральних відмінностей? 

Аби відчувати себе справжнім європейцем завжди носіть при собі тюбик сонцезахисного крему. Усі дерматологи світу не втомлюються повторювати, що сонце згубно впливає на нашу шкіру. Навіть, коли нам здається, що воно заховане за хмарами – ультрафіолетове проміння все одно знаходить собі кількох жертв, які особливо чутливі до його впливів. Українські пані навряд чи маститимуться жирними кремами задля порятунку власного здоров’я. Хіба ж масний відблиск на обличчі – це естетично?!

В Україні заведено займатися спортом лише раз у році – рівно місяць до моменту запланованої поїздки на море. Тренажерні зали переповненні лише навесні та влітку. Взимку тренери мають такі собі своєрідні робочі канікули. В Європі усе навпаки – люди займаються своїм тілом щодня. До того ж їм зовсім не потрібно витрачати гроші на абонементи до дорогих тренажерок. Вони залюбки займаються вдома, купують гантельки, скакалки, килимки для йоги. Тому й не дивно, що вони ведуть таке активне соціальне життя.

Чи ризикнули б ви вийти на вулицю взимку в темних окулярах? Якщо так, тоді готуйтеся до цікавого діалогу з поліцією, адже в Україні існує ймовірність того, що бабусі з-під під’їзду точно викличуть правоохоронні служби, підозрюючи вас у якихось шпигунських справах. В Європейських країнах цілком вітається те, що люди взимку можуть спокійно вдягти темні окуляри, особливо, якщо світить яскраве сонце, а перед тим випало чимало снігу. 

Чи чули Ви колись про вологий туалетний папір? Ні, це не просто звичайний папір, змочений водою з-під крана… Це спеціальний предмет гігієни, який м’яко і ніжно очищує шкіру. Він чимось схожий на наші вологі серветки, але хімічний склад дещо інший. Тому, якщо в якомусь німецькому кафе побачите такий папір в туалеті – не лякайтеся… З ним все добре. 

Як тільки українську землю вкриває першим шаром снігу – українці ховають свої парасольки в далеку шухляду, які там і залишаються аж до моменту першої весняної грози…Європейські леді не нехтують послугами парасольок і взимку. Під час сильного снігопаду в руках багатьох можна їх помітити. Як кажуть француженки: “Краще струшувати сніг з дашка парасольки, аніж з власних вій та брів”. 

Безпека понад усе! Ось головне правило, яким керуються європейці у своєму щоденному житті.Чи бачили ви в Україні бодай одну машину з пасажирами, які знають про існування пасків безпеки на задньому сидінні? Щодо Європи: там – це звичайнісінька практика, оскільки є великий ризик під аварії травмуватися саме з цього місця. 

Уявіть собі картину: Ви сидите на затишній веранді в Парижі. Праворуч височіє Ейфелева вежа, а перед вами лежить смачний свіжий круасан з полуничним джемом. Аж раптом з-за сусіднього столику долинає усім знайомий звук: “Апчхи!”. Що варто зробити? Правильно! Припнути язика і з усіх сил намагатися не вимовити улюблену фразу усіх українців: “Будьте здорові!” В Європі це вважається поганим тоном, оскільки ще більше привертає увагу до людини, яка й без того може почувати себе некомфортно. 

Якщо у Вашій морозильній камері лежить кілька пачок напівфабрикатів, тоді соромитися цього зовсім не варто. Та навіть навпаки, адже ви стали на крок ближчими до людей з європейськими цінностями, які, між іншим, ніколи не нехтують таким способом “приготування” вечері. 

Якщо якась європейська сім’я запросила Вас до себе в гості, то зовсім необов’язково перед тим не їсти кілька днів, аби за столом в гостині спробувати все, що тільки можна, та ще й з добавкою. Прийом гостей для європейських господиньок – це можливість поспілкуватися і цікаво провести час в компанії друзів і знайомих. У нас же це швидше асоціюється зі святом живота.

Іще одне цікаве правило для тих, хто все ще сподівається зустріти принца з Європи. Якщо ваші мрії таки стануть реальністю, і той самий красунчик запросить вас до затишного ресторанчика – не замахуйтеся одразу на устриці та канапе з чорною ікрою. Можливо за свою вечерю Вам доведеться платити самій. Європейські цінності просувають ідею рівності чоловіка та жінки, тож Ваш кавалер зовсім не зобов’язаний оплачувати Ваші захцянки. На всякий випадок, оберіть собі овочевий салат і фреш – не прогадаєте. 

Які нюанси життя в Європі Вас найбільше здивували? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector