Вам потрібно всього 5 хвилин і одна техніка, щоб дізнатися про зраду (згідно з наукою)

Ви, напевно, знаєте не одну таку історію, в якій йдеться про викриття подружньої зради протягом років. Виявляється, згідно з висновками вчених Університету Брігхема і Флориди, розпізнати зраду можна всього за 5 хвилин.

На вірності базуються будь-які здорові стосунки. Без неї не може бути ні довіри, ні, згодом, любові. Після зради все починає рушитися, рідко хто може справді пробачити та забути про зраду. 

Найгірше, що люди приносять нам разом зі своєю зрадою – невпевненість в собі, депресію, зневагу до себе. Ми починаємо думати що з нами не так, в чому ми гірші за ту, іншу.

Завдяки дослідженню вчених з Університету Брігхема і Флориди, виявилося, що більше не потрібно залазити в чужі телефони, читати листування і слідкувати за людиною, яку підозрюєте в зраді. Все можна розпізнати набагато простіше.

Як визначити зрадника

В експерименті вчених взяли участь 2 групи людей: ті, хто зраджував своїм коханим і ті, хто ніколи не вдавався до зради. Вчені також запросили незалежних учасників, які мали розпізнати хто зрадник, а хто – ні. Дивно, але виявилося, що, майже, 100% незалежних спостерігачів з точністю відрізнили людей, зданих піти на зраду.

Слухайте свою інтуїцію

Зверніть увагу на перші 5 хвилин, після знайомства з людиною. Далі вона нав’язуватиме вам свою винятковість. Але перше ваше враження – непідробне. Якщо ви не повірите собі зразу, то переконаєтесь у своїй правоті тоді, коли вам розіб’ють серце.

Людина розвивала в собі інстинкт самозбереження ще з древніх часів. Це означає, що ми вміємо відчувати як фізичну, так і психологічну небезпеку. Навчіться слухати свій внутрішній голос і довіряти йому.

Але що робити, якщо серце говорить голосніше, ніж внутрішній голос? Як розпізнати поганця в такий умовах? Перш за все, дайте відповідь на одне просте питання: ви коли-небудь переконували себе в тому, що ваш обранець – хороша людина? Якщо так, що скоріш за все це неправда. Хороша людина не потребує виправдань.

Просто зробіть крок назад, протверезівши від почуттів і подивіться на все зі сторони. У цьому можуть допомогти та близькі друзі або родичі: їх перше враження про людину може розповісти вам те, чого не помітили ви.

Охолоньте і відійдіть трохи назад, щоб побачити всю картину цілком. Поговоріть з рідними, чи близькими. Розпитайте у них про перше враження від вашої пасії. Можливо, ви пропустили щось важливе, коли дивилися на нього закоханими очима?

А ви вмієте розпізнавати зрадників?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector