Вчені довели: всі чоловіки закохуються тільки в ту жінку, яка володіє цією рисою

Жінки часто гадають, як сподобатися представникам протилежної статі? Можливо, чоловіки звертають увагу на тендітних й елегантних дам? Можливо, секрет успіху у вдалому макіяжі? Чи може потрібно стильно вдягатися? Насправді зовнішність не настільки важлива, адже у першу чергу жінки приваблюють лише однією своєю рисою. 

Можна довго перебирати варіанти, але ні довгі ноги, ні пухкі губи не зрівняються з…щастям! Немає нічого дивного в тому, що радісні й усміхнені люди притягують до себе і змушують в них закохуватися. Поруч з таким обранцем починаєш відчувати смак життя і насолоджуватися кожною спільно проведеною хвилиною. 

Механізм цього вибору доволі простий і зрозумілий: ми обираємо собі щасливого партнера в надії на те, що будемо так само почуватися поруч з ним. 

Більшість людей, які притягують до себе, володіють наступними рисами:

1. Не напружують

Щаслива людина сповнена позитивом і радістю. Вона не скаржиться на невдачі і не шукає навколо одні мінуси. Для неї завжди знайдеться привід для усмішки, адже навіть сам факт можливості бачити навколишній світ викликає у неї захват та вдячність. 

2. Посміхаються

Психологи вирішили дослідити, які люди більш привабливі: ті, що усміхаються чи ті, в кого серйозний вираз обличчя. Учасники дослідження отримали фотографії людей з різними емоціями і визнали, що більш привабливими для них є усміхнені особи, хоча їхні опоненти були вродливішими. 

3. Відносяться до людей краще, ніж інші

Люди звикли мислити стереотипно, вішати ярлики і засуджувати людей. Саме тому особливе захоплення викликають ті, хто з позитивом ставиться до усіх незнайомців і дає їм можливість проявити свої найкращі сторони. 

4. Не зациклені на собі

Якщо ви хороший співрозмовник, який вміє не лише розповідати, але й слухати і розважати, то неможливо залишатися байдужим до вас, адже такі вміння притягують і викликають симпатію. 

5. Бачать хороше там, де інші бачать погане

Для них стакан завжди наполовину повний. Поруч з такими людьми світ починає грати яскравими барвами, а негатив просто зникає. Хіба можна перед ними встояти і не закохатися?

Наприклад, чоловік запросив жінку в кінотеатр, але фільм виявився провальним. Реакція обраниці може бути різною. Якщо вона скривиться і розкритикує стрічку, то чоловік буде почуватися невдахою. Натомість можна сказати, що фільм був невдалим й запропонувати закінчити вечір на приємній ноті, випивши філіжанку ароматної кави в місцевому кафе. Звичайно, другий варіант розвитку подій змусить чоловіка відчувати приємні емоції. 

Чи згідні ви з тим, що саме ця єдина риса притягує до себе і змушує закохуватися Що для вас є важливим у вашій другій половинці?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector