Вибирайте не того, хто постійно повертається, а того, хто не йде

Те, що людина постійно повертається – це ще зовсім не ознака кохання, але, якщо хтось тримає вас за руку в будь-який життєвих обставинах і не покидає, то ця людина справді ваша. Не дозволяйте нікому витрачати свій час та сили вагання та сумніви.

Не впускайте у своє серце людину, яка вже не раз покидала його. Бо це означає, що ваш обранець вже звик до того, що розчаровує і приносить вам біль. Для нього це тепер звичайна справа і він повторить це знов, коли захоче.

Але найгірше навіть не те, що він постійно наносить вам рани, а те, що він займає у вашому житті чуже місце. Місце людини, яка б ніколи не покинула вас.

Місце людини, яка б ніколи не втікла від вас, коли ви потребуватимете допомоги та підтримки.

Тієї людини, яка знає про ваші скелети у шафі, ваші недоліки та невдачі, і не відвертається від вас. Тому, що ця людина любитиме вас цілком, а не лише за окремі переваги. Ця людина навчить вас по-справжньому кохати й бути щасливою.

На цьому місці може бути той, хто не злякається вашої оголеної, неприкритої душі. А також щиро віддасться цим почуттям.

Той, хто приймає кохання і може віддати його.

Той, хто не вагатиметься і не сумніватиметься. Він не шукатиме вам заміну і не зрівнюватиме вас з іншими “можливостями”. Бо ви у нього в пріоритеті. Ви, і тільки ви маєте для нього значення. Він не витрачатиме сили на те, щоб бігати від вас до інших. Бо ці сили йому потрібні лише для зміцнення стосунків з вами.

Він не закриватиме очі на ваші слабкості. Він знатиме їх всіх і любитиме. Тому ви почуватиметеся разом з нм спокійно та безпечно.

Він не вимагатиме від вас бути такою, як йому хочеться, а прийматиме різноманітність вашого настрою та характеру. Він не засуджуватиме вас за те, що ви такі, які ви є.

З вами може бути той, хто буде нагадувати вам про вашу унікальність, силу і здібності. На кого ви завжди зможете покластися в скрутну хвилину, і з ким ви не будете відчувати себе самотньою.

Він окрилятиме вас, надаватиме вам сили, говоритиме про те, що ви найбільший подарунок його долі. І ви будете впевнені в ньому. Ви знатимете, що поруч з вами людина, на яку можна покластися.

Не давайте абикому займати місце людини, яка щиро вас кохатиме.

Тієї людини, яка не повертатиметься, а залишиться на завжди.

А ви вже зустріли таку людину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector